Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Тетяна ХАРЧЕНКО: «ТАЛАНОВИТИМ ДІТЯМ ПОТРІБНО ДАТИ МОЖЛИВІСТЬ ПОКАЗАТИ СЕБЕ»

29 червня  село Станишівка – центр обєднаної громади – зустрічало учасників та гостей першого мистецького фестивалю «Станишівські перлини», присвяченого Дню молоді.   На майданчику перед Будинком  культури, який став імпровізованою сценою, змінювали  один одного концертні номери, з якими виступали виконавці з Будинків культури сіл Станишівка, Піски, Ліщин, Лука, Зарічани, клубів сіл Туровець, Млинище, Скоморохи. Привітали учасників та глядачів та побажали успіхів у всіх творчих починаннях гості – голова Станишівської об’єднаної громади Юрій Матвійчук, художній керівник гурту «Древляни» Житомирської обласної філармонії Юрій Градовський, головний спеціаліст відділу культурно-мистецьких установ управління культури ОДА Тетяна Барковська. Взяти участь у фестивалі приїхали також виконуючі обов’язки старост з сіл громади. Перед Будинком культури розмістилися з виставками декоративно-прикладного мистецтва майстри рукоділля, облаштована була також і ятка з прохолодними напоями та солодощами.

Відкрили фестиваль виступи народного артиста України Юрія Градовського та солістів народного гурту «Джерела» районного Будинку культури.

У концертній програмі були задіяні як дитячі колективи і солісти, так і дорослі виконавці-аматори. Як сказав Станишівський сільський голова Юрій Матвійчук, цим першим фестивалем буде даний старт на наступні роки, щоб згодом такі фестивалі проводилися й в інших селах об’єднаної громади. – Об’єднання на часі, і культурне життя теж починається з об’єднання. У цьому фестивалі не буде переможців і переможених, всі діти-учасники покажуть свої таланти, результати праці своїх наставників. Ми зібралися, щоб вшанувати мистецтво, нехай перемагає наша спільна справа, – привітав присутніх з відкриттям фестивалю сільський голова.

P6298811P6298696

P6298736

  • У нас багато талановитих дітей, талановитих дорослих, які свій вільний час віддають мистецтву. Потрібно дати їм можливість показати себе, поспілкуватися з вдячною публікою, адже з кожним виступом шліфується та вдосконалюється майстерність. Нещодавно я побувала на схожому святі в Пулині на запрошення місцевої громади, ми ділимося та обмінюємося досвідом проведення перших таких заходів у об’єднаних громадах, – розповіла начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту Станишівської об’єднаної громади Тетяна Харченко. – Сьогодні ми влаштували свято в будній день, поскільки у дітей канікули, на майбутнє – можливо, будемо призначати подібні фестивалі на вихідні. Це перший досвід, ми будемо працювати в тому напрямку, щоб  на майбутнє залучати більше учасників до виставки народної творчості та ремесел. На закінчення фестивальної програми  всі клубні установи, які взяли в ній участь, отримали подарунки. Але головний подарунок – це спілкування, це можливість порадувати своєю творчістю, подарувати собі й глядачам гарний настрій і позитивні емоції.

Еліна ВАЦЕК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.