Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗАЯВА ФРАКЦІЇ ВО «СВОБОДА» У ЖИТОМИРСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

5 липня 2017 року

Уже довгий час Україна, в тому числі й Житомирщина, потерпає від львівського сміття, яке систематично з’являється на її території. Тонни небезпечних відходів – у лісосмугах, на полях, на узбіччях доріг.

Громадськість Житомирщини глибоко стурбована появою сміття, завезеного з міста Львова, й нині появою звернення Львівського міського голови стосовно надання тимчасової допомоги місту Львову у захороненні частини твердих побутових відходів.

Примітно, що це звернення з’явилось вже після ситуацій із несанкціонованим викидом львівського сміття, зафіксованим у різних населених пунктах нашої області.

У проекті рішення Житомирської міськради йдеться про те, що протягом двох місяців на Житомирський міський полігон мають звозити так звані малонебезпечні тверді побутові відходи, кількістю приблизно 90 тонн на день.

Відомо, що 15 березня 2017 року Львівська міська рада виділила додатково 40 мільйонів гривень на вивезення сміття за межі міста, не маючи жодного договору з легальними полігонами в Україні.

Замість того, щоб за ці гроші створити сучасний сміттєпереробний комплекс на Львівщини, Львівська влада вирішила за кошти територіальної громади свого міста продовжувати забруднювати Україну. Тільки за офіційними даними, до міського голови Садового зверталося понад 40 підприємців, які були готові збудувати сміттєпереробний завод, але чомусь усі отримали відмову.

А це означає, що додаткові тисячі тонн небезпечних відходів будуть і далі вивозитись на терени нашої країни.

Нам, житомирцям, необхідно думати насамперед про відходи, якими переповнені наші сміттєзвалища й Житомирський міський полігон.

Фракція ВО «Свобода» виступає проти  перетворення  міста на стічну канаву твердих побутових відходів зі Львова. Адже відсутність ефективного менеджменту міської влади Львова й бажання зекономити на усуненні сміттєвого колапсу спричиняє реальну загрозу життю та здоров’ю жителів нашого міста, області й інших сусідніх областей, провокуючи локальні екологічні катастрофи.

Прес-служба  Житомирської обласної організації ВО «Свобода»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.