Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РЕКОМЕНДУВАЛА ДО РОЗГЛЯДУ НА СЕСІЇ ПРОЕКТИ ДВОХ ЦІЛЬОВИХ ПРОГРАМ

Колегія районної державної адміністрації 30 червня під головуванням заступника голови райдержадміністрації М. П. Козарчука розглянула ряд питань, які потребують обговорення та погодження у ході виконання районних цільових програм та підготовки до сесії районної ради. В роботі колегії взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій та нові члени колегії, які увійшли до неї в результаті кадрових змін.

У своєму виступі про стан протипожежного захисту об’єктів аграрного сектору та їхню готовність до збирання врожаю 2017 року в. о. начальника Житомирського РВ ДСНС України в Житомирській області підполковник служби цивільного захисту  А. С. Велігурський наголосив на тому, що, за результатами перевірки, було виявлено 620 порушень у стані протипожежного захисту. Щоправда, на сьогодні майже на 90 % ці порушення усунені, але пожежні пропонують посилити контроль за обладнанням зерноскладів автоматичною протипожежною сигналізацією, привести у справний стан блискавкозахист, укомплектувати належним пожежно-технічним озброєнням сільськогосподарську техніку. Оскільки з 17 пожежних команд, які існували в районі на початку 2000-х, залишилося 3 (у Троянові, Миролюбівці та Ліщині), увага до протипожежної безпеки та відповідальність повинна бути посилена.

P6308816

У співдоповіді начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації В. М. Оржехівський зазначив, що в цілому  аграрні формування району укомплектували зернозбиральну техніку засобами пожежогасіння, та звернув увагу на те, як зараз нищаться лісопосадки, які підпалюють з метою зрізання дерев. Керівник агропромислової галузі району запропонував підготувати звернення щодо захисту лісосмуг на території району, які піддаються руйнуванню.

Начальник відділу освіти райдержадміністрації С. О. Давиденко надала інформацію про підсумки роботи навчальних закладів та районного відділу освіти за 2016-2017 навчальний рік. У галузі «Освіта» Житомирський район вже третій рік поспіль утримує друге місце серед міст і районів області. У позашкільних закладах району займаються 1705 вихованців, у спортивних спартакіадах взяли участь 710 учасників, долучилися і вчителі – серед них була проведена районна спортивна спартакіада. Є переможці з Житомирського району в обласному етапі конкурсу «Вчитель року». Школярі району успішно взяли участь у роботі Малої академії наук, за рейтингом управління освіти і науки ОДА Житомирське наукове товариство посіло друге місце. Новогуйвинська гімназія посіла третє місце у предметних олімпіадах серед кращих навчальних закладів області. Проте, серед предметних олімпіад в учнів району є стимул поліпшувати показники. Проти минулого навчального року зроблено багато у внутрішньому облаштуванні шкільних приміщень, багато є над чим працювати, а в тому, чого вдалося досягти – спільна заслуга райдержадміністрації, районної ради, депутатського корпусу, відділу освіти.

P6308820

 

Про ситуацію, яка склалася з поширенням захворювання на туберкульоз у районі, розповів головний лікар КУ ЦРЛ В. І. Шуляк. У зв’язку з наростаючими показниками захворюваності є необхідність прийняти районну цільову Програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2017-2020 роки. Обговоренню на колегії піддалося питання про те, що наразі потрібніше у першу чергу: придбання у поліклініку ЦРЛ нового сучасного стаціонарного рентгенографічного обладнання або пересувного флюорографічного апарату. Головний лікар Центральної районної лікарні переконує, що в першу чергу потрібно замінити обладнання в поліклініці, яке зараз є морально та фізично застарілим – апарати ще кінця 80-х років минулого століття. Оскільки проблема з захворюваністю на туберкульоз не є суто медичною, це соціальна проблема, прийняття Програми необхідне для впровадження широкого кола заходів, спрямованих на запобігання захворюваності та раннє виявлення захворювання. Колегія вирішила схвалити Програму та винести на розгляд сесії районної ради.

P6308817

Колегія також схвалила зміни до районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2018 роки, про які доповіла начальник управління праці та соцзахисту РДА Л. І. Вакулюк. До переліку головних розпорядників коштів Програми пропонується внести, крім райдержадміністрації, селищну, сільські ради, та передбачити додати до переліку об’єднані територіальні громади, – такий проект рішення внесений колегією.

Під час дії обласної цільової Програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім», яка розроблена спільно з обласним фондом підтримки індивідуального житлового будівництва на селі, за кредитуванням та частковим фінансуванням звернулося 6 осіб з Житомирського району. Заслухавши інформацію в. о. начальника відділу ЖКГ та цивільного захисту населення РДА С. О. Торчука, колегія вирішила схвалити аналогічну районну цільову Програму на період 2017-2020 років та винести її проект на розгляд сесії районної ради в існуючій редакції.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.