Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

У КОДНЯНСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ ПОШТОВОГО ЗВ’ЯЗКУ – НОВЕ ПРИМІЩЕННЯ

До червня поточного року Коднянське відділення поштового зв’язку орендувало приміщення для свого функціонування у будівлі місцевого загальноосвітнього навчального закладу. Зважаючи на те, що школі самій його катастрофічно бракує, а зведення нового, яке розпочиналося під дитячий садочок, перетворилося у затяжний довгобуд, сільський голова та депутатський корпус Коднянської сільської ради вирішили надати в оренду Житомирській дирекції ПАТ “Укрпошта” частину приміщення Будинку культури.

– У Кодні проживає багато пенсіонерів. Зрозуміло, що вже через це залишитися без послуг “Укрпошти” наш населений пункт не міг. Тому й було ухвалено рішення про передачу в оренду за символічну плату частини будівлі місцевого закладу культури. Більше того, за кошти сільського та районного бюджетів  загальною сумою 100 тис. грн. у стислий термін проведено ремонт нового приміщення Коднянського відділення поштового зв’язку, – сказала під час його урочистого відкриття Коднянський сільський голова Наталія Бовсунівська.

31

– Наше підприємство надає 46 видів послуг. Звичайно, не усі вони поки що доступні у Кодні. Але, ми розвиваємося і щонайменше 20 з них, жителі цього славної села точно отримують. Так, ми доставляємо газети, листи, десь тисяча мешканців села через нас оплачує комунальні послуги, 500 пенсіонерів отримують пенсію, хтось страхує авто, швидко – експресом – відправляє вантажі, можна придбати квитки на проїзд громадським пасажирським транспортом… Крім цього, наші листоноші купують продукти харчування та ліки для нужденних. І вислухають їх, і порадять… Такі собі безоплатні неофіційні психологи. Щира дяка місцевій владі за розуміння нашої ролі в житті людей, – долучилася до розмови начальник поштамту Житомирській дирекції ПАТ “Укрпошта” Наталія Сладковська.

4

А щоб збільшити можливості у сфері надання послуг коднівчанам, їхній народний депутат Віктор Развадовський разом із вітаннями та побажанням добра з нагоди цієї події та Дня Конституції України подарував громаді для Коднянського відділення поштового зв’язку сучасні ноутбук та багатофункціональний пристрій.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.