Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ – ОСОБЛИВА ПРОФЕСІЯ

Урочистості з нагоди Дня державного службовця відбулися 23 червня у Житомирському районі. Святково прикрашена велика зала районної ради зустріла всіх, хто причетний до гордого професійного звання – державний службовець. На державній службі працює багато талановитих, самовідданих людей, які гідно виправдовують покладену на них відповідальність та довіру. Цього святкового дня голова районної державної адміністрації С. М. Микитюк та голова районної ради С. Г. Крутій привітали своїх колег гарними словами, памятними відзнаками та винагородами.

  • Напередодні свята ми отримали інформацію, що, за оцінками результативності діяльності районів області за перший квартал Житомирський район визнано кращим. Це – результат активної роботи всіх нас, структурних, територіальних підрозділів, апаратів райдержадміністрації та районної ради, депутатського корпусу, сільських рад, суб’єктів підприємницької діяльності. Ми працюємо не заради гарних показників, головне – це підвищення рівня та покращення якості життя, якості надання послуг державою через нас, державних службовців. Надзвичайно важко долати проблеми у період адміністративно-територіальної реформи, реструктуризації, оптимізації органів виконавчої влади, але водночас приємно, що ряди державних службовців поповнюються перспективними молодими кадрами, а досвідчені працівники не полишають своєї професії, – сказав голова райдержадміністрації Сергій Микитюк. – Ми єдиний колектив, команда, яка налаштована на максимально успішний результат, і бажаючи успіхів у житті та праці, професійного розквіту всім вам,  я бажаю процвітання  нашому району і нашій  країні.
  • P6238522P6238524
  • P6238469P6238508
  • P6238480P6238504

Голова районної ради Сергій Крутій відзначив, що державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє широкими повноваженнями та несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Від ефективного функціонування інституту державної служби, відповідальності кожного з державних службовців залежить успішність кожного громадянина, кожної громади країни в цілому.

P6238542P6238533

P6238530

– Приємною особливістю є те, що сьогодні ми нагороджуємо за сумлінну працю на ниві державної служби багато молодих працівників, а це означає, що, незважаючи на реформи в державі, статус державного службовця та наповнення цієї важливої місії залишається, як і завжди, значимим. На відповідальності та самовідданості  таких працівників, як ви, шановні колеги, тримається держава, – сказав Сергій Григорович та побажав подальшої плідної праці на ниві служіння народу, нових звершень в ім’я розквіту Житомирського району та подальшої розбудови Української держави.

P6238561

Державних службовців Житомирського району привітав та вручив Грамоту від обласної організації профспілки працівників державних установ голова організації П. І. Закусило. – Вітаю у вашій особі весь Житомирський район, який став лідером серед районів області. Державна служба стоїть найближче до простих людей, держслужбовці уособлюють в собі представників  держави, але і вони потребують соціального захисту та стабільності. Галузева профспілка працює для того, щоб ваші думки і бажання, ваші потреби були донесені до уряду.

P6238592

Від імені великого загону медиків Житомирського району державних службовців привітали головний лікар комунальної установи «Центральна районна лікарня» В. І. Шуляк та головний лікар Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Житомирської районної ради Г. В. Горбенко та вручили пам’ятний подарунок.

P6238579

По закінченню урочистої частини свята державних службовців району привітали солісти гурту «Джерела» районного Будинку культури та учасники художньої самодіяльності Будинків культури територіальних громад.

P6238647

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.