Сьогодні: 26 червня 2022 року - неділя

wordpress themes.

Сергій УНИЦЬКИЙ: «МИ ГІДНО ПРЕДСТАВИЛИ ЖИТОМИРСЬКУ ОБЛАСТЬ НА ВСЕУКРАЇНСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ»

З 12 по 17 червня у місті Чорноморськ Одеської області відбулася шоста Всеукраїнська спартакіада серед депутатів усіх рівнів. Учасник цих змагань депутат Житомирської районної ради Сергій Уницький прокоментував участь команди Житомирської області:

– До команди Житомирської області, яку очолював голова Житомирської обласної ради Володимир Ширма,  увійшло 25 депутатів, серед них три  представники з Житомирського району – Руслан Павлюк, Юрій Матвійчук та Сергій Уницький. За підсумками з п’яти видів спорту  – це волейбол, міні-футбол, швидкі шахи,шашки, настільний теніс – збірна команда Житомирської області посіла третє загальнокомандне місце. Перше місце ми отримали з шашок, третє місце з настільного тенісу, а також третє місце з волейболу.

Для мене особисто це вже п’ята спартакіада, тричі ми ставали бронзовими призерами, минулого року ми були другими у волейболі, поступившись команді Івано-Франківської області. Мені приємно, що ми гідно представляємо нашу область і не здаємо позицій.

Кожного року ми знайомимося з представниками з інших областей, обмінюємося з ними думками, власним досвідом. Такі змагання поглиблюють дружні стосунки між депутатами з різних регіонів України.

21 червня голова обласної ради  В. Ширма відзначив учасників спартакіади подяками та іменними годинниками.

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.