Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ЖИТОМИРСЬКИЙ РАЙОН ВИЗНАНО КРАЩИМ В ОБЛАСТІ

За результатами моніторингу та оцінки результативності діяльності райдержадміністрації за І квартал 2017 року, які здійснено відповідно до доручення голови ОДА від 24.02.2016 №0931/42/2-16 «Щодо проведення моніторингу та оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення» Житомирський район визнано кращим серед районів області.

Оцінка проведена за 26 показниками, визначеними у додатку 1 до Доручення, що характеризують ситуацію у соціально-економічному розвитку районів та міст обласного значення за 5 напрямами (економічна ефективність, інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця, фінансова самодостатність, ефективність ринку праці, розвиток інфраструктури).

За результатами оцінки результативності діяльності районних державних адміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення за січень-березень 2017 року з 1 по 5 місця посіли м. Житомир (1), Житомирський район (2), м. Малин (3),  м. Коростень (4) та Радомишльський район (5).

Друге місце Житомирського району у загальному рейтингу забезпечено тим, що за 10 показниками район зайняв з 1 по 5 місця, за 7 показниками 6-9 місця.

Район увійшов до п’ятірки лідерів за напрямами «Ефективність ринку праці» (1 місце), «Розвиток інфраструктури» (1 місце) та «Інвестиційний розвиток та зовнішньоекономічна співпраця» (4 місце).

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.