Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

Олександр ШЕВЧУК: «ДОРОЖИТИ ЛЮБОВ’Ю УЧНІВ І ЇЇ ЗАСЛУЖИТИ»

Олександр Григорович Шевчук – директор Оліївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, відмінник освіти України. Нагороджений Почесними грамотами Міністерства освіти України, відзнаками обласного управління освіти, відділу освіти райдержадміністрації.

 

– Олександре Григоровичу, що, на ваш погляд, є головним у педагогічній праці?

– Сумлінно виконувати свої обов’язки, давати глибокі знання, бути прикладом моральної поведінки. Дорожити любов’ю учнів і її заслужити. Якщо учні люблять учителя, то, безперечно, полюблять і його предмет.

Я закінчив Житомирський педагогічний інститут у 1975 році, фізико-математичний факультет. Посаду директора я обіймаю майже 26 років. За ці роки багато довелося докласти зусиль, щоб зробити школу сучасною, – розповідає О. Шевчук.

Стара Оліївська школа була заснована ще у 1928 році. З тих пір пройшло майже століття. Багато поколінь виховувалося в стінах цієї школи. Нове приміщення було побудоване і відкрите 1 вересня 1976 року, тоді у школі навчалося 170 учнів, нині школу відвідує 95 дітей.

Дирекція школи підтримує  тісні зв’язки з сільською радою, велика увага приділяється сучасному облаштуванню школи.

За допомоги сільського голови М. І. Скока було замовлено нові стенди для школи, відремонтовано спортивний зал, замінені вікна, а у 2016 році в школі був встановлений котел для твердого палива за кошти сільської ради (це 277 тисяч гривень), обладнані санвузли. Для купівлі нового автобусу, щоб підвозити дітей до школи, кошти були виділені з державного бюджету – 1 мільйон 10 тисяч гривень, та сільською радою – 490 тисяч.

– Нині у школі працює хороша, надійна команда вчителів. Я хочу їм побажати успіхів у реформуванні освіти.  Для того, щоб   школа була професійною, треба мати хорошу базу. Бо якщо не буде такої бази, то можна «наламати дров», – відзначає О. Шевчук. – Хочу теплі слова сказати і про спонсорів. Це народний депутат України Віктор Развадовський, який вже багато років допомагає школі, не обділяє увагою наших учнів і депутат обласної ради Руслан Павлюк, хочу подякувати і лісникові Федору Мельнику та голові сільської ради Михайлу Скоку.

– Чи є у вашій школі династії вчителів?

– Є, звичайно. Це династія Кузьменків, Світлана Володимирівна Залізнюк та її донька Ірина Вікторівна, Ярмолюк Аліна Володимирівна та її донька Тетяна Володимирівна Капарчук. Моя донька теж вчителька.

– Назвіть випускників, учнів, якими ви можете пишатися.

– Я горджуся випускником Вадимом Вікторовичем Пашківським – він старший науковий співробітник Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова, кандидат технічних наук. Підполковник В. В. Пашківський нагороджений Почесними грамотами сухопутних військ України за високий професіоналізм і особистий внесок у розвиток наукового центру сухопутних військ.

Я пишаюся і учасниками художньої самодіяльності нашої школи. В огляді художньої самодіяльності району перше місце в номінації «Бальний танець» зайняв дует з нашої школи.

федоенко

Завуч з навчально-виховної роботи Ніна Олександрівна Федоренко:

– Я займаю цю посаду з вересня 2016 року. Наш колектив дуже дружний, всього працює 18 вчителів вищої, І та ІІ категорій, поруч з ветеранами працюють молоді. Ветерани – це наш директор Олександр Григорович Шевчук, вчителька географії Тетяна Петрівна Скибицька, молода вчителька – Тетяна Володимирівна Капарчук.

У нашій школі навчаються діти з сіл Оліївки, Піщанки, Світина. При школі діє дошкільний навчальний заклад «Сонечко», яким завідує Оксана Михайлівна Брицук. Є також їдальня, де безкоштовно харчуються учні 1-4 класів – 46 дітей, та вихованці дитсадочка.

Виховна робота у школі на першому місці. Ми проводимо конференції, години спілкування, години класних керівників, місячник дорожнього руху, тиждень безпеки дорожнього руху, вивчаємо літературу про рідний край. Проводимо загальношкільні заходи «Нехай на весь світ колоситься українська паляниця», «Коса – дівоча краса». В олімпіадах району також беремо участь. При школі функціонує дитячий хор, дитячі вокальні групи «Дзвіночки», «Юність». Займаємося волонтерською роботою, збираємо кошти для гуманітарної допомоги воїнам АТО.

Наша школа відзначена дипломом обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Дослідницький марафон».

грушак

Вчитель фізичного виховання Володимир Валентинович Грушак:

– Велику увагу в школі приділяємо спортивному вихованню. Беремо участь в усіх спортивних змаганнях району і займаємо призові місця.  Діє у нас секція футболу – клуб «Орбіта». Граємо у міні-футбол, депутат обласної ради Руслан Павлюк подарував нам футбольні м’ячі.

 

Петро ТАРАСЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.