Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГАДЗИНКА ВІДСВЯТКУВАЛА ДЕНЬ СЕЛА

Ігрові атракціони, прикрашання малечі аквагримом, виставка робіт ручної вишивки, пригощання дітей та дорослих морозивом і власноруч приготовленими смачними стравами, різноманітні конкурси, розіграш лотереї, виступ духового оркестру, задушевна концертна програма місцевих артистів аматорів, дискотека… Це – далеко не весь перелік заходів, якими невеличке село Гадзинка, що розташоване неподалік Житомира, відсвяткувало своє 412-ліття.

Цьогоріч, відповідно до побажань місцевих мешканців та рішення Глибочицької сільської ради, День села Гадзинка вперше відзначала влітку.

Мирного неба, міцного здоров’я, благополуччя, світлих і сонячних днів, піднесеного святкового настрою, щедрої долі, завзяття і невичерпної енергії, упевненості у завтрашньому дні, твердої віри у те, що Гадзинка процвітатиме та займе гідне місце серед кращих сіл Житомирщини й України побажали жителям і гостям населеного пункту-іменинника народний обранець Віктор Развадовський, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, представники фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” Житомирської районної ради Василь Козел та Василь Стах.

2816

2018

А щоб побажання уже почали здійснюватися, завдячуючи Віктору Развадовському у поточному році для вирішення питання забезпечення водою Гадзинської ЗОШ І-ІІ ступенів буде спрямовано 250 тис. гривень. Перші 50 тис. грн. на подолання цієї проблеми уже виділено. Крім цього, народний депутат України передав посильну фінансову допомогу місцевій футбольній команді “Енергія”, яка нещодавно дебютувала у вищій районній лізі. Дітворі ж Віктором Йосиповичем було презентовано навчально-розважальну виставу про правила правильної поведінки Театру ростових ляльок.

Про морозиво для малечі та подарунки для представників соціальної сфери Гадзинки подбав їхній депутат Житомирської районної ради Василь Козел.

Богдана РОЗКВІТ

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.