Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЩИРІ ВІТАННЯ, 500 ПУЛЬСОКСИМЕТРІВ ТА 20 КОМП’ЮТЕРІВ ОТРИМАЛИ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТОМИРЩИНИ ВІД ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО

Найтепліші слова вдячності представникам найгуманнішої у світі професії –  за те, що, не шкодуючи зусиль і часу, приймають на себе тягар людського болю і страждань, оберігають щоденною працею найцінніше, що є у людини, – її життя, висловив медичним працівникам з нагоди їх прийдешнього професійного свята Віктор Развадовський.

“Переконаний, що ваша відданість справі, глибокі знання, професійний досвід завжди поєднуватимуться зі щирим співчуттям до людей, милосердям і високою відповідальністю за здоров’я нації. Сердечно вітаю вас з Днем медичного працівника! Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, достатку, мирного неба, здійснення мрій і сподівань, незрадливої вдачі та повсякденного гарного настрою! І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!” – побажав вітчизняним ескулапам народний депутат України, який перманентно опікується станом справ у сфері охорони здоров’я.

За доброю багатолітньою традицією, щоб поліпшити можливості надання людям якісної медичної допомоги, Віктор Развадовський за позабюджетні кошти напередодні свята передав лікувальним установам первинного-третинного рівнів Житомирського, Романівського, Любарського, Чуднівського районів і м. Житомира посильну матеріальну допомогу. Цьогоріч, це – 500 портативних пульсоксиметрів та 20 комп’ютерів.

1

12

5

Внаслідок забезпечення зазначеним медичним обладнанням, тепер не тільки в обласних, міських чи районних лікарнях, а й у найвіддаленішому сільському фельдшерському пункті з’явилася можливість оперативно, без інвазивного втручання вимірювати у дорослих і дітей ступінь насичення киснем гемоглобіну артеріальної крові і частоту пульсу.

9

“Це обладнання важливе не тільки з матеріальної точки зору. Пульсоксиметр є тим апаратом, який дозволяє лікарю при першій зустрічі з’ясувати стан здоров’я хворого – чи то дитини, чи то дорослого. І, відповідно, швидко розпочати ефективне лікування. Забезпечення ним лікувальних закладів є, без перебільшення, відчутним практичним підняттям у них рівня надання медичної допомоги”, – вважає головний лікар Житомирської обласної дитячої лікарні Віктор Марченко.

11

“Портативний пульсоксиметр – дуже потрібний сучасний контрольно-діагностичний прилад у наданні медичної допомоги нашим хворим. У цивілізованих країнах ним забезпечений кожен лікар, оскільки дозволяє не тільки швидко отримати інформацію про стан функціональної неспроможності пацієнта, а й відстежувати його динаміку”, – зауважив заступник головного лікаря обласного онкологічного диспансеру Тарас Волков, від щирого серця подякувавши Віктору Развадовському за вітання та подарунок.

“У розвинених країнах пульсоксиметр – така ж невід’ємна річ для лікаря, як фонендоскоп. Такому подарунку не радіти не можна. Тим більше напередодні професійного свята”, – сказав головний лікар Житомирської центральної дитячої міської лікарні Володимир Башек.

“Віктор Йосипович Развадовський заслуговує окремих особливих слів вдячності. Наш народний депутат України не лише, як мовиться, тримає руку на пульсі вітчизняної галузі охорони здоров’я, а й постійно надає нам відчутну потрібну допомогу”, – наголосив у виступі під час урочистого відзначення Дня медичного працівника в Житомирському районі головний лікар Центру ПМСД Геннадій Горбенко.

14

6

Задушевні слова вдячності Віктору Развадовському за активну участь у розвитку регіону, громадську позицію, тісну співпрацю з органами місцевого самоврядування та меценатство висловили й інші керівники лікарень, військового госпіталю, медичних закладів первинного рівня та місцевих органів влади.

3

Надія СЕРДЕНЬКО

 

4

8

2

10

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.