Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ГОЛОВА ЖИТОМИРСЬКОЇ РДА СЕРГІЙ МИКИТЮК ВРУЧИВ КЛЮЧІ ВІД ЛЕГКОВОГО АВТОМОБІЛЯ ДЛЯ МЕДИКІВ ВИСОКОПІЧСЬКОЇ АМБУЛАТОРІЇ

16 червня голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк  вручив ключі від легкового автомобіля для Високопічської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Автомобіль був придбаний за співфінансування з Високопічської сільської ради та районного бюджету.

С. Микитюк привітав колектив Високопічської амбулаторії з Днем медичного працівника.

–  Медична реформа, яка почала реалізовуватися в Україні, має покращити рівень лікарських послуг для українців,  – сказав С. Микитюк. –  Прийміть побажання міцного здоров’я і благополуччя вам, вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з вами!

За особистий внесок в розвиток галузі охорони здоров’я, сумлінну працю та високий професіоналізм  С. Микитюк вручив грамоти райдержадміністрації завідуючій фельдшерським пунктом  села Старошийка Грищук Валентині Дмитрівні та сімейному лікарю Павловському Сергію  Борисовичу.

Керівник комунальної установи “Центр первинної медико-санітарної допомоги” Житомирської  районної ради Геннадій Горбенко подякував голові Житомирської РДА С. Микитюку за постійну увагу до проблем сільської медицини.

IMG_1607

– Ви робите людей щасливими, тому що щасливим кожен є тоді, коли він здоровий, –  сказав Високопічський сільський голова Анатолій Маслов. – Велика шана і вдячність медикам від мешканців нашої сільської ради.

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.