Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Василь СОКОРЧУК: «НАШЕ СВЯТО ПОКЛИКАНЕ ЗГУРТУВАТИ ГРОМАДУ»

15 червня Станишівська обєднана громада провела перший культурно-мистецький фестиваль «Веселка», який став гарним почином у святкуванні закінчення  зміни в пришкільних дитячих таборах. Для проведення свята обрали село Піски.

Ініціатори, натхненники та організатори свята – заступник сільського голови Станишівської ОТГ Василь Сокорчук та начальник відділу культури, туризму, сім’ї, молоді та спорту  Станишівської сільської ради Тетяна Харченко – згуртували навколо себе працівників культури та освіти об’єднаної громади, депутатів сільської ради, щоб влаштувати свято для дітей, в якому вони самі є учасниками.

  • Сьогодні ми вперше проводимо захід, який стане традиційним, тому що він має на меті об’єднати юні серця, їхні здібності, таланти, розвинути здатність та бажання підтримувати, захищати та розвивати свою громаду. Такими заходами ми, дорослі, привчаємо дітей до згуртованості, виховуємо патріотичні почуття, і на майбутнє врахуємо цьогорічний досвід, будемо намагатися організувати свято, залучивши до нього й інші громади району, – сказав заступник сільського голови Станишівської ОТГ Василь Миколайович Сокорчук. – Ми хочемо згуртувати нашу громаду, і починаємо з молодшого покоління, тому що йому готуватися до дорослого життя, будувати майбутнє. У наших планах – спільно, громадою, відзначити свято Івана Купала, День села Пісок, День створення Станишівської об’єднаної громади – так, як ми вже відзначили свято Трійці у Ліщині.
  • IMG_20170615_124441
  • На перший культурно-мистецький та спортивний фестиваль серед учнівської молоді свої команди надіслали загальноосвітні школи з Ліщина, Пісок, Луки, Зарічан, Станишівки. Підвіз дітей здійснювався шкільними автобусами. Серед дітей, які відвідували денні пришкільні табори, є багато активних, талановитих, творчих – їх та всіх інших потрібно залучати до різноманітних змагань, адже це є стимулом до спортивного та творчого росту. Загальна кількість учасників фестивалю, не рахуючи багаточисленних глядачів – до 200 дітей, – розповіла Тетяна Всеволодівна Харченко.
  • IMG_20170615_141524

Змагання серед учнів розділилися на творчі та спортивні – у Будинку культури відбулися творчі конкурси – візитівка команди, вокальний, художнього читання та драматичного мистецтва, хореографічний, на кращий лист, написаний захисникам в зону АТО, творче завдання – малюнок на асфальті. У школі села Піски юні спортсмени змагалися у рухливих естафетах, настільному тенісі, грі у малюк-бол.

IMG_20170615_121119

 

Організатори свята, враховуючи досвід проведення першого фестивалю, на майбутнє планують проводити спортивну спартакіаду та творчий фестиваль окремо, тим більше, що наступні змагання вирішено проводити у тих селах, представники яких здобули перемогу нині.

Журі, яке складалося з працівників, членів виконкому та депутатів  сільської ради, визначило переможців  у конкурсах першого фестивалю «Веселка» Станишівської об’єднаної громади. Ними стали: у конкурсі презентації команд – Зарічани, у конкурсі вокалу – Піски, у творчому завданні «Малюнок на асфальті» – Лука. Найзворушливіший лист в зону АТО написали учасники з Пісок. Серед спортсменів кращими виявились зарічанські школярі.

Переможцям вручили пам’ятні відзнаки, подяки  та подарунки. Вперше за підсумками роботи пришкільних таборів подяками відзначили тих, хто опікувавася дітьми – начальників таборів, вихователів, кухарів.

IMG_20170615_140517

Захід сподобався дітям, а дорослі, враховуючи сьогоднішній досвід, працюватимуть над тим, щоб на майбутнє зробити свято ще цікавішим та долучити до його проведення інші громади району.

IMG_20170615_143623

Еліна ВАЦЕК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.