Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

НА ТЕРИТОРІЇ ТОВ «АСКОНА-ПІВДЕНЬ» ОСВЯТИЛИ КАПЛИЧКУ

30 травня на виробничій території ТОВ «Аскона-Південь», що працює у Довжику Кам’янської сільської ради, відбулася офіційна церемонія відкриття та освячення православної каплички св. Георгія Побідоносця, наріжний камінь якої було закладено рівно чотири роки тому.

Капличка побудована засновниками за кошти підприємства. Неподалік нього знаходиться пам’ятник жертвам Другої світової війни, саме тому, за словами голови правління компанії Ольги Загребельної (на фото), після вивчення історії цих місць і було вирішено побудувати свого роду прихисток для душ невинно закатованих нацистами у роки Другої світової війни. Тепер люди можуть тут помолитися за душі загиблих героїв.

ice_screenshot_20170606-165010

За словами настоятеля храму Святої мучениці і цариці Олександри УПЦ-КП (м. Херсон) Андрія Калити, який, власне, й освятив та благословив капличку, в наші дні, в часи війни в Україні, такі благодійні та духовні заходи з боку засновників та власників приватних підприємств є дуже важливими.

ice_screenshot_20170606-165117

 

– Дуже важливо, коли ми у своєму житті будуємо. І ось ця маленька капличка на честь великомученика Георгія Побідоносця на цьому місці відіграє і буде відігравати дуже важливе значення, – сказав святий отець.

Участь у заході взяв голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, який подякував керівництву товариства «Аскона-Південь» за те, що вони звели таку капличку, та за підтримку місцевої громади.

Капличка, незважаючи на незначні розміри, вражає внутрішнім убранством. Її стіни оздоблено мозаїкою, прикрашено чудовими мозаїчними іконами. Як каже майстриня-автор оздоблювальних робіт, художниця-монументалістка Ярослава Вовненко-Небесна, для каплички обрано майже вівтарну композицію, тому зверху зроблена ікона Богородиця-Знамення в стилі Святого Духа, на вході – Спаса Нерукотворного і в центрі каплички – Св. Георгія Побідоносця.

Після освячення керівники товариства провели для гостей заходу екскурсію виробничими приміщеннями підприємства та розповіли про особливості його роботи. Важливо, що вже незабаром тут буде відкрито нове виробництво, після чого окрім будівельних сумішей на заводі вироблятимуть і пінопласт, що дасть змогу створити додаткові робочі місця.

Відзначимо, що підприємство має репутацію сумлінного платника податків, який і надалі зобов’язується своєчасно та в повному обсязі здійснювати всі необхідні платежі до державного та місцевого бюджетів. Крім цього щорічно підприємство приділяє значну увагу благодійності та спрямовує значні кошти для підтримки благодійних проектів.

Підприємство постійно займається поліпшенням інженерно-транспортної системи села на протязі останніх років, а саме: власними коштами замінили труби (розширили діаметр труби) газопроводу транспортної системи подачі газу на с. Довжик, тим самим збільшивши потужність подачі газу на село; замінили систему водопостачання подачі води на с. Довжик; надає транспортні послуги для громади села, в тому числі для розчищення доріг від снігу в зимовий період; для ремонту церкви с. Довжик допомагали будівельними матеріалами та автотранспортом; відновили вуличне освітлення частини центральної вулиці села; власними коштами встановили світлофор на перехресті з виїзду села для безпечності руху місцевого автотранспорту та безпеки жителів села, та взяли на технічне обслуговування даний світлофор; сприяли у проведенні капітального ремонту асфальтного покриття центральної дороги с. Довжик.

 

Довідково. Початок своєї діяльності компанія ТОВ «Аскона-Південь» відносить до 1996 року. Саме тоді було вперше представлено будівельні матеріали українському споживачеві. Трохи пізніше виникла ідея організувати виробництво сухих будівельних сумішей, які згодом отримали назву ТМ ANSERGLOB. Якісна продукція, правильний менеджмент і постійний розвиток допомогли досягти високих результатів і пізнаваності на ринку. Ось вже 20 років продукція ТМ ANSERGLOB славиться екологічною безпекою і високою якістю. Як результат, – невелике промислове підприємство виросло до двох заводів сухих будівельних сумішей в Херсонській та Житомирській областях, а також виробництва дисперсійних матеріалів, побудованих у відповідності з європейськими технологіями енергозбереження, економії енергоресурсів, безпеки і продуктивності. Товари ТМ ANSERGLOB продаються по всій Україні, забезпечуючи споживачів безперебійним постачанням будівельних матеріалів. Якість продукції торгової марки підтверджено міжнародним стандартом ISO 9001: 2009.

Щорічно ТМ ANSERGLOB поповнює свій асортимент 5-10 новинками у сфері сучасного будівництва. Роботу в нашому районі компанія почала в 2012 році в с. Довжик, де було збудовано філію аналогічного заводу ТМ «Ансерглоб» ТОВ «Аскона-Південь», що працює в Херсонській області. На території Житомирського району це єдиний завод, який виготовляє будівельні суміші у великих обсягах. Якість продукції відповідає всім санітарним вимогам та є екологічно безпечна, що підтверджується міжнародним сертифікатом якості. Забруднення навколишнього середовища зведене до мінімуму.

Технологічне обладнання підприємства є сучасним, розроблено європейським виробником. Дане технологічне обладнання забезпечене газопилоочисними установками та виключає наднормативний шум, ультразвукові, електромагнітні та іонізуючи випромінювання. Вони є екологічно -, санітарно – та пожежобезпечними. Підприємство є сучасним і відповідає всім вимогам українського та європейського законодавства, яке з повагою та турботою опікується за атмосферу та навколишнє середовище, і не несе загрози  життю людей і тварин, та гарантує не виникнення негативних соціально-економічних наслідків.

На даний час на головному підприємстві в м. Херсоні працює близько 300 працівників, в Житомирській філії  працюють близько 100 працівників. За 2016 рік до бюджету було сплачено податків на суму  близько 15 млн. грн. За січень-травень 2017 року Житомирська філія перерахувала до місцевого бюджету 400 тис. грн. ПДФО та 35 тис. грн. військового збору.

Юрій ОГІРЧУК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.