Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК У СТАНИШІВСЬКІЙ ШКОЛІ

26 травня останній дзвоник із радісною звісткою пролунав у навчальних закладах району. Депутат  Житомирської районної ради Микола Миколайович Приставський завітав на свято до своєї рідної школи – Станишівської ЗОШ I-III ступенів. 

Вже стало доброю традицією для Миколи Миколайовича Приставського вітати учнів, батьків та вчителів з важливою подією в шкільному житті – святом останнього дзвоника. Звичайно, не обійшлися без подарунків цього дня.

З нагоди свята депутат відзначив кращих учнів заохочувальними подарунками, а трьом ученицям школи – Горпинич Анастасії, Орел Дарині, Перуну Тимофію  – вручив грошові премії  за відмінне навчання.

– Ви маєте впевнено йти до обраної мети, не боятися брати на себе відповідальність за власну долю. І де б ви не були – пам’ятайте, що ваші батьки і вчителі покладають на вас великі надії. Від того, наскільки принциповою буде ваша життєва позиція, залежить майбутнє нашої держави. Хочу також подякувати вчителям, які щоденно віддають частину свого життя і серця нашим дітям, докладають зусиль, щоб передати молодому поколінню знання та життєву мудрість, щоб виховати шляхетних і достойних особистостей, – сказав    депутат М. М. Приставський.

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.