Сьогодні: 22 квітня 2021 року - четвер

wordpress themes.

Віктор ДЄНЬГА: «МЕНЕ НАДИХАЮТЬ РАДІСНІ ОБЛИЧЧЯ ДІТЕЙ»

Побачити на власні очі те, що донедавна юні розбишаки бачили лише по телевізору – сфотографуватися, погладити і погодувати жирафа Миколу Степановича та його подружку Марі, помилуватися поведінкою розумного та інтелігентного орангутанга Йозифа та емоційної Магди, зачаруватися грацією пуми, ягуара, леопарда та познайомитися із сором’язливими зебрами – Джульєттою та Глорією, відвідати допитливих альпак, поспостерігати за царем звірів та його родиною, а також побачити справжнього блакитноокого красеня – білого тигра – Шерхана, а ще найдобрішого в світі носорога Арчі і багато інших рідкісних видів тварин та птахів мали можливість більше 40 дітей з Глибочанської сільської ради. Поїздку до найбільшого зоопарку в Україні – «Парк щасливих тварин 12 місяців», який розташований у с. Демидів Вишгородського району Київської області, до всесвітнього Дня захисту дітей організував депутат Житомирської районної ради Віктор Анатолійович Дєньга.

Отже, сьогодні ми вирішили поспілкуватися із організатором цього яскравого і незабутнього свята.

– Вікторе Анатолійовичу, вже не перший рік Ви організовуєте свято для дітей, розкажіть трішки більше про ідею виникнення подорожі до зоопарку.

– Дозвілля дітей в селі є досить серйозною проблемою, особливо якщо такі села дуже віддалені від міста, тому питання організації екскурсії не стояло взагалі, було тільки питання «куди?». У  минулому році я відвідав зоопарк «12 місяців» і був дуже приємно вражений від побаченого, тому і прийняв рішення щодо організації такої екскурсії. З болем можу сказати, що зоопарк в м. Київ, в якому я провів у дитинстві багато щасливих годин, зараз знаходиться не в найкращому стані, оскільки забудовники «поклали око» на його територію і роблять все можливе, щоб довести його до занепаду. Не хочу бути поганим пророком, але вірогідність побачити там нову багатоповерхівку, якими забудовано колись красиве, зелене місто, досить висока. Дай Бог, щоб я помилився. Саме тому єдиною альтернативою для організації екскурсії став зоопарк «12 місяців». Метою заходу було внести різноманіття в будні дітей Глибочанської сільської ради, донести їм цікаву інформацію для власного розвитку та отримати незабутні враження від побаченого і почутого. Зоопарк 12 місяців – це перший приватний зоопарк в Україні, на території якого можна зустріти тварин з усіх куточків світу, окрім того – це єдиний зоопарк, виконаний в стилі Діснею, саме тут розташований величезний замок – копія палацу Нойшванштайну, який усі ми бачили на заставці диснеївських мультфільмів, саме тому було вирішено, що цьогоріч ми порадуємо дітвору поїздкою в гості до тварин. Окрім того, мушу сказати, що це чи не єдиний зоопарк, який дає можливість відчути радість спілкування з тваринами, годуючи і торкаючись їх.

DSCN2329_795x596image6369556661492606490

– Скільки часу зайняла екскурсія?

– Автобус виїхав з дітьми з с. Глибочок о 8.00 ранку, о 8.20, забравши школярів с. Крута, вирушив у Демидів. О 12.20 автобус прибув до зоопарку. Повернулася дітвора о 19.30 год. Тобто загальний час склав майже 12 годин.

DSCN2225-min

– Досить тривала подорож, чи не хвилювалися батьки?

– Батьки завжди хвилюються за своїх дітей, ми це знаємо, тому при організації екскурсії питання безпеки дітей стояло на першому місці. Дуже велика відповідальність, я це розумів.

– Які враження у дітей залишились від екскурсії?

– Виходячи з автобусу, дякували. Звісно, це дуже приємно, але, користуючись нагодою, скажу, що це здобуток всього колективу, який працював над організацією поїздки. Очевидно, що діти стомилися, але, сподіваюся, це була дуже приємна втома. Від себе додам, що і далі в міру можливостей буду намагатися організовувати подібні заходи.

Мене надихають  радісні обличчя дітей.

DSCN2314_795x596DSCN2282_795x1060

IMG_7573_1012x675DSCN2229-min

– Як вирішувалося питання харчування?

– За організацію харчування я хочу висловити окрему подяку нещодавно створеній ГО «За добробут селян», оскільки саме за її сприяння були приготовлені повноцінні ситні обіди для кожної дитини, супроводжуючих та водіїв, а також було забезпечено всіх дітей водою та печивом. Сама організація створена в Житомирському районі з метою об’єднання селян у вирішенні їх нагальних проблем, враховуючи також і питання дозвілля дітей. Дуже приємно, що є такі організації, які переймаються дозвіллям сільських дітей і готові завжди прийти на допомогу. Вірю, що вона має майбутнє і буде корисною не тільки для мешканців нашого району, але й для області в цілому.

– Дякуємо Вам за бесіду. Чи хотіли б Ви ще щось додати на завершення?

– Так, звісно. На завершення хочу висловити величезну подяку директору Глибочанської ЗОШ Альоні Василівні Сідоровій, яка організувала школярів та разом із колегами забезпечила їх супровід протягом дня; нашому сільському медику Ніні Віталіївні Омельчук, яка надавала допомогу дітям та не відходила він них ні на крок, постійно перебуваючи у «бойовій готовності»; керівнику апарату Житомирської районної ради – Тамарі Леонідівні Подорожній, яка, як завжди, швидко і фахово забезпечила юридичний супровід, водіям Володимиру та Максиму, які зробили подорож безпечною та комфортною. І нарешті, дякую людині, яка зробила більшість організаційної роботи і всю координаційну роботу, моїй незмінній колезі і справжній помічниці – Ользі Володимирівні Оржехівській. Її внесок в організацію цієї екскурсії, дійсно, важко перебільшити.

 

Ірина КАРПЕНКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.