Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

Василь СТАХ: «ПЕРШИЙ МІЛЬЙОН ГРИВЕНЬ ЗА КЛОПОТАННЯМ ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНУ ВЖЕ ВИДІЛЕНО»

Про це   тижневику «ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»  у день першої частини 11-ї позачергової сесії Житомирської районної ради 2 червня  повідомив керівник фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” (далі – ВЧНП) у Житомирській районній раді Василь Стах.

 

– Завдячуючи Віктору Развадовському, ще 11 травня розпорядженням КМУ № 130-р Житомирському району на соціально-економічний розвиток було виділено один мільйон гривень. Це, як зауважив наш народний депутат України, лише перший транш – 20 відсотків від загальної суми, передбаченої нашому району на поточний рік. Я навіть подув, що, власне,  з цим було пов’язане скликання позачергової сесії. Та, виявляється, зазначені кошти на рахунок районної казни поки ще не поступили. Як тільки вони надійдуть, щоб не гаяти дорогоцінний час, розпорядженням голови райдержадміністрації вони відразу будуть переспрямовані Новогуйвинській селищній раді (80 тис. – на капітальний ремонт Будинку культури), Березівській сільській раді (180 тис. – на капітальний ремонт будівлі Черемошнянської школи), Садківській (100 тис. – на будівництво спортивного комплексу “Юність”), Головенківській (80 тис. – на будівництво клубу), Високопічській (80 тис. – на ремонт покрівлі будинку культури), Вертокиївській (80 тис. – на ремонт клубу та бібліотеки), Левківській (80 тис. – на вуличне освітлення), Глибочицькій (60 тис. – на капітальний ремонт Глибочицької школи і 50 тис. – на будівництво трубчатого колодязя для забезпечення водою Гадзинської ЗОШ І-ІІ ступенів), Озерянківській (30 тис. – на ремонт покрівлі адміністративної будівлі) та Тетерівській сільській раді (100 тис. – на реконструкцію Тетерівського ДНЗ “Берізка” і 80 тис. грн. – на капітальний ремонт дороги у Денишах). Друга частина субвенції очікується у липні, а третя, заключна, – у вересні 2017 року, – сказав керівник фракції ВЧНП Василь Стах.

До слова, у 2016 році за клопотанням Віктора Развадовського Житомирському району було виділено 2 млн. грн.: біля 500 тис. – на ремонт даху Сінгурівської школи, 400 тис. грн. – на зведення спортивного майданчика зі штучним покриттям у Станишівці, 263 тис. – на ремонт покрівлі центрального корпусу Озерненської гімназії, майже 200 тис. – на будівництво санвузлів у Ліщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів, 150 тис. – на ремонт Березинської ЗОШ І ступеню, 100 тис. – на ремонт системи опалення Високопічської школи мистецтв тощо.

Крім цього, зіславшись на розмову з Сергієм Микитюком, Василь Стах зазначив, що за підсумками перевиконання доходної частини районного бюджету у липні серед першочергових питань районній раді буде запропоновано виділити кошти Новогуйвинській селищній раді на капітальний ремонт даху котельні №2 КП “Озерне”.

– Керівництво району усвідомило масштаби можливих сумних наслідків для найбільшого населеного пункту району у випадку обвалу даху котельні в Озерному. Щоб не допустити на Житомирщині  у зимовий час алчевської катастрофи січня 2006 року – замороження у більшості будинків систем водо-, у тому числі теплопостачання і, навіть, каналізаційних, –  голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк запевнив, що під час липневої сесії пропонуватиме депутатам виділити кошти на капітальний ремонт даху котельні №2 КП «Озерне»,  – повідомив Василь Стах.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.