Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ПРИЄМНИХ НЕСПОДІВАНОК ДОЛІ, ЩИРИХ УСМІШОК ТА НАДІЙНИХ ДРУЗІВ ПОБАЖАВ ДІТВОРІ ЖИТОМИРЩИНИ ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ

1 червня прогресивне міжнародне співтовариство відзначило День захисту дітей. Урочисті заходи з нагоди цього свята відбулися і в Україні.

Так, у Сінгурах у будинку культури відбувся 12-ий фестиваль-конкурс пісні і танцю “На крилах юності” Житомирського району. Відповідно до рішення прискіпливого журі цьогорічним його переможцем було визнано Зразковий хореографічний колектив “Сюрприз” із села Кодня. За доброю багаторічною традицією в якості гран-прі коднянські юні артисти отримали від свого народного депутата України Віктора Развадовського акустичну систему Gemix SB-80BT Bluetooth Black.

82

910

 

А в обласному центрі вихованцям Житомирського агротехнічного коледжу цього дня під час урочистої лінійки, присвяченої Дню захисту дітей, у відповідності до їх звернення, парламентарій подарував швидкісний лазерний принтер Kyocera ECOSYS P3055dn.

11

“Віктору Йосиповичу Развадовському – авторитетній людині, і не лише в нашому регіоні, а й державі, – тільки недавно ми написали листа. І знову отримали миттєву позитивну реакцію: його помічники привезли нам такий необхідний для навчального процесу подарунок”, – повідав директор коледжу Микола Тимошенко, висловивши народному обранцю від імені студентського та педагогічного колективів слова щирої вдячності.

Крім цього, поточного тижня на Житомирщині у кількох населених пунктах області для малечі, завдячуючи Віктору Развадовському, було зведено чергові сучасні ігрові майданчики.

“Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя. Це – пора сподівань та здійснення найсвітліших мрій. Я не знаю більшого щастя, ніж посмішка дитини. Без перебільшення, діти – найцінніший скарб. Тож, зігріваючи теплом і любов’ю кожне дитяче серце, батьки, представники держави, лідери суспільства зобов’язані на власному прикладі виховувати підростаюче покоління розумними, порядними, добрими, впевненими у собі, з гармонійною і щедрою душею, палкими патріотами нашої Батьківщини,” – вважає депутат Верховної Ради.

17

А ще, користуючись нагодою, Віктор Развадовський побажав дітям рідної Житомирщини щастя, сонячних ранків, чистого і мирного неба, яскравих і неповторних вражень, здоров’я, вдачі на життєвих дорогах, у повній мірі реалізації їхніх прав, лише приємних несподіванок долі, щирих усмішок та надійних друзів!

Богдан НИВА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.