Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

НА ПОЗАЧЕРГОВІЙ СЕСІЇ ДЕПУТАТИ ПОГОДИЛИ ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО БЮДЖЕТУ ТА ДЕЛЕГУВАЛИ ПРЕДСТАВНИКІВ ДО ГОСПІТАЛЬНОЇ РАДИ

2 червня була скликана 11-та, позачергова сесія районної ради 7 скликання. На розгляд обєднаного засідання двох комісій – з гуманітарних питань, охорони здоров’я та соціального захисту населення та з питань бюджету і комунальної власності, яке передувало пленарному засіданню, були винесені два питання: про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та про делегування представників до складу Госпітальної ради Житомирського госпітального округу.

На засіданні постійних комісій та на сесії депутати розглянули  питання про розподіл нерозподіленого залишку перевиконання доходної частини загального фонду районного бюджету за І квартал 2017 року.

Як поінформувала заступник начальника управління фінансів райдержадміністрації Л. М. Шмакова, в районному бюджеті залишився нерозподіленим залишок коштів перевиконання доходної частини загального фонду районного бюджету  в  сумі 901,850 тис. грн. За пропозиціями кошти розподілено в сумі  204,0 тис. грн. Залишок нерозподілених коштів –  697,850 тис. грн.

P6028092

Розподіл коштів здійснено, виходячи з нагальних проблем, які потребують невідкладного вирішення, та виходячи з реальних фінансових можливостей. Окремі  звернення направлено на доопрацювання та на розгляд наступної сесії за підсумками роботи першого півріччя поточного року.

На засіданні постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності районної ради внесено нові пропозиції та доповнення щодо зміни призначень раньше виділених коштів: депутатом О. П. Гребенюком змінено цільове призначення коштів,  виділених рішенням 10 сесії 7 скликання від 16.05.2017 на закупівлю технічного обладнання для Троянівської ЗОШ І-ІІІ ст., та депутатом Т. М. Парфентієвою змінено призначення з «на придбання та встановленння зупинки громадського транспорту в смт Новогуйвинське» – на  розвиток інфраструктури селища.

P6028094

Про делегування представників до Госпітальної ради Житомирського госпітального округу інформацію надав головний лікар Центральної районної лікарні В. І. Шуляк.

Кількість населення в госпітальному окрузі – 605 109 осіб. Передбачається об’єднати заклади вторинної медичної допомоги з визначенням розподілу функцій. Адміністративний центр округу – м. Житомир. До округу увійшли: смт Брусилів та Брусилівський район; Житомирський район; м. Коростишів та Коростишівський район; м. Радомишль та Радомишльський район; смт Романів та Романівський район; смт Черняхів та Черняхівський район; смт Пулини та Пулинський район; смт Хорошів та Хорошівський район; Новоборівська ОТГ (Хорошівський район); Барашівська ОТГ (Ємільчинський район); м. Андрушівка та Андрушівський район; смт Попільня та Попільнянський район. Госпітальна рада округу є дорадчим органом, її рішення носять рекомендаційний характер. До пропозиції делегувати до Госпітальної ради від медичних установ району головного лікаря ЦРЛ В. І. Шуляка, від райдержадміністрації заступника голови РДА М. П. Козарчука, від районної ради керуючого справами Т. Л. Подорожну депутати вирішили підтримати ще кандидатуру представника від депутатського корпусу районної ради – А. К. Гречка.

P6028104P6028109

У розділі «Різне» було прийняте рішення затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду загальною площею 6,9030 га, яка надана в оренду ПАТ «Житомирський комбінат силікатних виробів» та рекомендувати Головному управлінню Держгеокадастру у Житомирській області встановити орендну плату у розмірі 12 % від нормативної грошової оцінки цієї ділянки.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.