Сьогодні: 30 червня 2022 року - четвер

wordpress themes.

ТОВ «ВЕРТОКИЇВКА» ВІДКРИЛО ДЛЯ СІЛЬСЬКИХ ДІТЕЙ ІГРОВИЙ МАЙДАНЧИК

ТОВ «Вертокиївка» 1 червня до Дня захисту дітей відкрило для малечі спортивно-ігровий майданчик у селі Вертокиївка.

– Для нас сьогодні подвійне свято – День захисту дітей та відкриття дитячого ігрового майданчика, який для наших дітей подарувало ТОВ «Вертокиївка». Від імені громади Вертокиївської сільської ради, батьків, хочу подякувати керівництву підприємства за цей подарунок, – сказала  сільський голова Валентина Гурківська.

Майданчик призначений для дітей різного віку, його обладнання сприятиме активному дозвіллю дітей на свіжому повітрі, об’єднанню дітей, виконуючи оздоровчу функцію.

IMG_1370IMG_1363

Реалізація проекту стала ще одним кроком в рамках соціальних ініціатив ТОВ «Вертокиївка», яке працює  на території сіл Вертокиївка, Іванківці та Городище. Основним напрямком діяльності ТОВ «Вертокиївка» є розвиток молочно-тваринницької ферми та рослинництво. Це дає змогу забезпечувати робочими місцями та стабільною зарплатнею близько 50 працівників. У 2016 році господарство  сплатило близько 1 200 000 грн. податків до місцевого бюджету, що дозволяє покращувати інфраструктуру сіл.

ТОВ «Вертокиївка» бере активну участь у житті громади, це – підтримка місцевої футбольної команди,благоустрій сіл, розчищення доріг у зимовий період, вивезення сміття. Турботі про дітей та пенсіонерів приділяється особлива увага – надається допомога школі та дитячому садочку, літнім людям та пайовикам до свят видаються продуктові набори, дітям – новорічні подарунки.

– Будь-яке підприємство може досягнути позитивних результатів лише у співпраці з громадою. Коли громада і бізнес працюють спільно і враховуються  інтереси кожного,  Ми намагаємося відгукуватися  на потреби людей, і коли трапилася така нагода, ми з радістю профінансували для місцевих дітей ігровий майданчик, – відзначила  власник  підприємства «Вертокиївка» Наталія Горбачевська

– Ми будуємо соціально відповідальний бізнес з моменту приходу в село. Навіть у Біблії написано: якщо ти маєш більше, ніж інші, то поділися із ближнім. Так само і я вважаю – допомога ближньому – це прояв цивілізованості суспільства. Безліч соціальних проектів, які ми паралельно організовуємо, дарують нам позитивні емоції, адже завжди приємно робити добрі справи, знаючи, що від цього інші люди стають щасливішими, – додав директор ТОВ «Вертокиївка» Дмитро Хоменко.

IMG_1348IMG_1340

– Щиро вітаю вас із Міжнародним днем  захисту дітей. Цей день нагадує нам про відповідальність перед дітьми. Адже вони потребують нашої щоденної уваги та турботи. Саме від нас залежить, якими вони виростуть та стануть. Саме в дитинстві закладається фундамент їхнього  майбутнього. І ми маємо відповідально відноситися до виховання наших дітей, адже саме вони є тими, хто продовжить розбудову успішної та процвітаючої країни», – відзначив у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Сергій Микитюк.

С. Микитюк також підкреслив, що райдержадміністрація та органи місцевого самоврядування працюють над тим, щоб створити в Житомирському районі належні умови для розвитку дітей, зокрема розширюється мережа ДНЗ, проводяться реконструкція, капітальний та поточні ремонти загальноосвітніх навчальних закладів, будуються сільські клуби, спортивні майданчики, встановлюються ігрові майданчики.

IMG_1392IMG_1329

– Сьогодні  по-особливому приємно у такий день відкривати новий ігровий майданчик у нашій Вертокиївці, встановлений силами місцевого підприємства. Я щиро дякую Наталії Анатоліївні Горбачевській  та Дмитру Григоровичу Хоменку за закуплений та встановлений ігровий майданчик, за соціальну підтримку громади села Вертокиївка. Дякую за те, що робите дітей щасливими, – резюмував С. Микитюк.

IMG_1364IMG_1357

За вагомий особистий внесок у розвиток агропромислового виробництва, інноваційно-інвестиційну діяльність в районі, дієву участь у розбудові соціальної інфраструктури Вертокиївської територіальної громади та активну благодійну діяльність С. Микитюк вручив засновнику підприємства Наталії Горбачевській Подяку від райдержадміністрації.

У програмі заходу для малечі та їх батьків були організовані спонсорами свята шоу мильних бульбашок, фокуси та наукова лабораторія, творчі заняття та конкурси, розваги з аніматором, смачне морозиво діткам, мобільна фотостудія тощо.

IMG_1337

 

 

Тетяна ЖАВРИДА

 

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.