Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

НА ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ У РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗУСТРІЧАЛИ ВИПУСКНИКІВ

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей, за традицією відбулася зустріч керівництва району з випускниками загальноосвітніх навчальних закладів, які виховуються у прийомних сім’ях.

  • Так сталося, що цього року ми вітаємо самих дівчат – це 10 випускниць, кожна з яких обирає свій шлях на майбутнє, – звернулася до присутніх начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Антоніна Черняк. – Нам цікаві плани кожної з вас, тому що держава не полишає піклуватися про абітурієнтів та студентів, які проживають у дитячих будинках сімейного типу, в прийомних сім’ях або з опікунами. Пільги зберігаються і для тих, хто продовжує навчання.
  • P6018022P6018010

На зустріч у районну раду приїхали випускниці з Березівки, Сінгурів, Левкова, Новогуйвинського, Вертокиївки, Вересів, Пісок, Іванівки, яких супроводжували опікуни, педагоги, сільські голови. У заході, як завжди, взяли участь постійні партнери служби у справах дітей – співробітники міського Центру зайнятості.

Зустріч проходила у формі невимушеного діалогу з головою районної ради С. Г. Крутієм та заступником голови райдержадміністрації М. П. Козарчуком, під час якого кожна з дівчат поділилася своїми планами про  вибір майбутньої професії. Хтось хоче пов’язати себе з роботою у правоохоронній системі, хтось – розвивати творчі, мистецькі таланти, а хтось – бути кухарем, вчителем, журналістом…

P6018066P6018000

  • Яку б професію ви не здобули – пам’ятайте, що здобуття освіти – це лише перший крок, вона потрібна обов’язково, далі – ви повинні допомагати собі самі – наполегливою працею, вдосконаленням себе у професії. Я бажаю всім доброго здоров’я, успіхів, а головне – миру для впевненого майбутнього, – сказав голова районної ради Сергій Крутій.

Від депутатського корпусу дітей привітала Валентина Томілкіна, яка, як і її колеги – О. Баранюк, В. Нижник, Л. Фещук – надала матеріальну допомогу з коштів на депутатські повноваження.

P6018030P6018009

  • Ви вчора були дітьми, а сьогодні вступаєте у доросле життя. Бажаю вам, щоб ви знайшли себе в ньому, щоб не помилилися у виборі професії, і щоб майбутня професія була запорукою стабільності, впевненості та забезпеченості у вашому житті, – звернувся до випускників Микола Козарчук. – Те, що у вас є зараз здорові амбіції – це дуже добре, вони допомагають йти до мети.

Вересівський сільський голова Олександр Шут сказав: – Бажаю,  щоб завжди на вашому шляху було зелене світло, щасливою була доля і у здобутті професії, і у створенні майбутньої сім’ї, щоб ви були гідними громадянами держави.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

P6018033P6018020

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.