Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

Віктор Развадовський випускникам 2017 року: “Нехай сьогоднішня ранкова негода виявиться найбільшою прикрістю у вашому житті! У добру путь!”

26 травня, весняного дощового дня, закінчився 2016-2017 навчальний рік для школярів України.

Побажання добра та мудрі настанови від вчителів, першачків, батьків і поважних гостей, найперше випускникам, щирі слова вдячності усім їм, останній дзвінок, прощальний вальс, запускання у небо повітряних кульок… – такий, зазвичай, урочистий підсумок багаторічного шкільного навчального марафону для дев’яти- та одинадцятикласників.

Зі світлим, веселим і водночас сумним святом Останнього дзвоника сердечно привітав вчителів, школярів та їх батьків Віктор Развадовський.

Щасливої долі, радісних і глибоких, як дно океану, усмішок, життя без зла та обману, мирного неба, міцного здоров’я, вірних друзів, наснаги, оптимізму, невичерпної енергії та заступництва Бога побажав їм народний депутат України.

“Сьогоднішній день для багатьох учнів – це успішне подолання чергового рубежу у шкільному житті, перехід до наступного класу. А для випускників загальноосвітніх навчальних закладів він особливо радісний і пам’ятний: вони закінчили навчання у школі та вирушають у самостійне доросле життя. Тож, хай знання, отримані у загальноосвітньому закладі, неодмінно стануть запорукою вагомих здобутків, допоможуть вам, випускники, досягти омріяних вершин! Нехай сьогоднішня ранкова негода виявиться найбільшою прикрістю у вашому житті! У добру путь!” – побажав випускникам парламентарій.

А низка освітніх закладів Житомирщини, для поліпшення їхньої матеріально-навчальної бази, ще й отримали цього дня від свого народного депутата комп’ютерну техніку.

Назар ПРОМІНЬ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.