Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

БІЛЬШ ЯК 2,5 ТИСЯЧІ ДІТЕЙ МАЮТЬ ЗМОГУ ОЗДОРОВИТИСЯ НА ЛІТНІХ КАНІКУЛАХ У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ

Колегія районної державної адміністрації, яка відбулася 30 травня, розглянула питання про підсумки роботи господарського комплексу району в осінньо-зимовий період 2016-2017 року та основні завдання з підготовки житлово-комунального господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період 2017-2018 року, про підготовку та проведення оздоровлення дітей та молоді району у 2017 році, про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти району на період до 2017 року.

Після надання інформації виконуючим обов’язки начальника відділу ЖКГ С. О. Торчуком голова райдержадміністрації С. М. Микитюк у обговоренні питання про роботу житлово-комунальної сфери наголосив на персональній відповідальності керівників комунальних підприємств, начальників управлінь та відділів РДА за своєчасну та якісну підготовку об’єктів до роботи взимку, зокрема  на наступний опалювальний сезон необхідно  провести заміну газових котлів на модульні котельні у 8 школах району. Проблемою залишається заборгованість КП «Озерне» за спожиті енергоносії, ВЖРЕКП Новогуйвинського, як запевнив його начальник В. Г. Корзун, у опалювальний період увійде без боргів перед «Нафтогазом».

Як повідомила завідувач сектору у справах сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації І. К. Лимар, на виконання районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки, з районного бюджету виділено 199 тис. грн. відділу у справах сім’ї, молоді та спорту на  закупівлю путівок для пільгових категорій дітей. Через відкриті торги в системі ProZorro  на 174 500 грн. закуплено 50 путівок до «Обласного  медичного центру вертебрології і реабілітації Житомирської обласної ради» (табір «Лісовий берег», м. Житомир).

У січні поточного року райдержадміністрація звернулась до голів сільських та селищної рад з проханням передбачити у бюджеті кошти на оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій, виходячи з кількості дітей, які проживають на території сільської, селищної ради.  За інформацією сільських та селищної рад, з місцевих бюджетів, станом на 01.05.2017 року виділено 369  тис грн. на закупівлю путівок. Кошти виділили 10 сільських рад та Новогуйвинська селищна рада. На кошти, виділені сільським радами, планується оздоровити 90 дітей. У 2017 році заплановано охопити оздоровленням за кошти обласного та районного бюджету 350 дітей пільгових категорій.  Цього літа у районі працюватиме 4 комунальні заклади оздоровлення та відпочинку дітей та 29 пришкільних таборів з денним перебуванням, які відвідуватимуть  2135 дітей, термін перебування в яких – 14 робочих днів.

Голова райдержадміністрації відзначив ефективну роботу сектору та відділу освіти у організації відпочинку школярів та подякував тим сільським радам, котрі виділили кошти на літнє оздоровлення дітей.

P5307780

Про стан техногенної, пожежної і санітарно-епідеміологічної безпеки на об’єктах літнього відпочинку та оздоровлення дітей поінформували начальник Житомирського РВ УДСНС С. С. Якубенко та начальник відділу державного нагляду Держпродспоживслужби у Житомирському районі Л. В. Зембіцька. Кожній з загальноосвітніх шкіл району, де будуть функціонувати пришкільні табори, надано приписи щодо усунення недоліків у обладнанні санвузлів, вигрібних комунікацій, сміттєзбірників, харчоблоків.

Про хід виконання районної цільової соціальної Програми розвитку дошкільної освіти  в Житомирському районі розповів в. о. начальника відділу освіти РДА П. Г. Золотаренко. На запитання С. М. Микитюка, наскільки задоволені потреби населення у влаштуванні дітей до дитячих садочків, виконуючий обов’язки відповів, що рівень охоплення дітей дошкільною освітою становить 89 %, забезпечене його зростання за останні роки, дякуючи реконструкції та ремонтам типових приміщень ДНЗ у ряді сіл. До того ж, практикується така форма роботи, як соціально-педагогічний патронат.

Після розгляду питань порядку денного перед присутніми виступив провідний інспектор загального відділу апарату райдержадміністрації Володимир Загоровський, який доповів про ситуацію з весняним призовом громадян району на строкову службу та службу за контрактом. Увага селищного та сільських голів, керівників ОТГ була зосереджена на необхідності активізації роз’яснювальної роботи у даному напрямку задля покращення показників вже під час осінньої призовної кампанії.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.