Сьогодні: 31 липня 2021 року - субота

wordpress themes.

УЧЕНЬ З ОЗЕРНОГО СТАВ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ ЄВРОПИ

Учень Озерненської гімназії 11-річний Тарас Гаєнко, вихованець дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Орбіта»  – завоював  третє місце на Чемпіонаті Європи з карате-до.

WP_20170520_078

WP_20170520_062

– Чемпіонат з карате-до проходив з 18 по 21 травня у чеському місті Градец-Кралове.  У змаганнях взяли участь спортсмени з 29 країн. Нашу збірну представляли 69 спортсменів з усіх областей України. А загальна кількість учасників перевищувала 700.

WP_20170521_024

За кількістю нагород збірна України посіла 7 місце, отримавши 21 медаль -3 золотих, 8 срібних та 10  бронзових.

WP_20170520_066 WP_20170521_010

WP_20170521_031WP_20170520_060

WP_20170521_013WP_20170519_037

В тій категорії змагань, де у індивідуальному заліку Тарас посів призове місце, а це боротьба куміте серед спортсменів віком до 12 років – змагалися 27 учасників, – розповів тренер ДЮКФП «Орбіта» Олег Мерлушкін. – У нас є перспективні спортсмени, три роки тому вихованка нашого клубу Анастасія Ванжура перемогла в індивідуальному заліку на чемпіонаті Європи. Перед виїздом на змагання ми з директором клубу «Орбіта» Андрієм Босиком звернулися до Житомирської райдержадміністрації, яка разом з відділом освіти надала допомогу для участі у змаганнях, за що ми щиро вдячні.

Слід додати, що у склад федерації традиційного карате S.K.I.F входить 140 країн з усього світу – найбільше у розділі «карате», тренери з цього виду атестуються на міжнародну категорію, щоб мати право викладати за рубежем.