Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

КОЛИШНІ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ ОТРИМАЛИ НОВІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ

25 травня у Новогуйвинській селищній раді відбулася урочиста церемонія випуску курсів професійного навчання за програмою НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців. Свідоцтва про підвищення кваліфікації та сертифікати були вручені 25 слухачам регіонального курсу професійного навчання військовослужбовців за напрямом підготовки «Фінанси і кредит». Серед нинішніх випускників є мешканці Гуйви, Новогуйвинського та Житомира.  Курси проводяться Хмельницьким центром перепідготовки та соціальної адаптації Хмельницького національного університету за сприяння програми НАТО-Україна, який за 10 останніх років організував перепідготовку та допомогу в працевлаштуванні майже 700 колишніх військовослужбовців.

  

На урочисте вручення  прибули заступник голови Житомирської райдержадміністрації М. П. Козарчук, менеджер програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців, консультант Управління з питань політичних відносин і політики безпеки Крістофер Штаудт, виконавчий керівник програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців Олександра Огороднікова, заступник командира 190 навчального центру Житомирського військового інституту ім. С. П. Корольова О. А. Кравчук, перший проректор, проректор з науково-педагогічної та наукової роботи Хмельницького національного університету, директор Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації М. П. Войнаренко, А. О.  Жданов, менеджер Хмельницького центру перепідготовки,  провідний спеціаліст загального відділу райдержадміністрації В. М. Загоровський.

  • Приємно, що курси, які мають велике значення для адаптації звільнених у запас або у відставку військовослужбовців, в тому числі демобілізованих учасників АТО, вже вдруге проводилися на території Житомирського району. Від імені голови Житомирської райдержадміністрації та від себе особисто вітаю випускників та бажаю знайти застосування набутих знань та досвіду на мирній ниві, а у знаменний день свята  Вознесіння Христового всі ми бажаємо процвітання нашій державі, – сказав, звертаючись до присутніх, М. П. Козарчук.

Менеджер програми Крістофер Штаудт підкреслив, що Управління з питань політичних відносин і безпеки, консультантом якого він є, не полишає поза своєю увагою те, як будуть працевлаштовані випускники курсів, проводить моніторинг через піврічний або більш тривалий період для визначення коефіцієнту ефективності від отриманої слухачами додаткової освіти.

Голова Новогуйвинської селищної ради Зоя Гончаренко подякувала організаторам курсів за успішне їх проведення та запевнила, що Новогуйвинська селищна рада завжди готова і в майбутньому співпрацювати, надаючи можливість проводити навчання в рамках програми на своїй території.

P5257377P5257375

P5257370P5257346

P5257339P5257392

P5257403

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.