Сьогодні: 25 липня 2021 року - неділя

wordpress themes.

ЛЕВКІВ – КРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО РАЙОНУ

20 травня на спортивній базі загальноосвітньої школи с. Глибочиця пройшли чергові районні змагання серед фізкультурно-спортивних клубів сільських та селищної рад на звання «Краще спортивне село» з міні-футболу, тенісу настільного, гирьового спорту, шашок та перетягування канату.

У ході урочистого відкриття змагань учасників спортивного суперництва привітав голова райдержадміністрації Сергій Микитюк.

P5207191

– Спорт об’єднує мільйони людей в Україні та всьому світі незалежно від політичних вподобань, соціального стану, національності та віросповідання. Саме тому спорт та спортивна діяльність є одним із найважливіших напрямків соціального розвитку. І особливо це стосується нашої сільської місцевості, де спорт завжди був у пошані , – відзначив   Сергій Михайлович.

Голова райдержадміністрації  С. Микитюк подякував спортсменам за участь у змаганнях, висловив вдячність сільським головам за активну підтримку спортивного руху та побажав усім учасникам отримати від змагань масу позитивних емоцій та, звичайно, незламної волі до перемоги, а переможцеві – гідного представлення району на обласних змаганнях.

P5207206

В районних змаганнях цього року взяли участь спортсмени фізкультурно-спортивних клубів с. Глибочиця, с. Левків, с. Садки, с. Іванівка, с. Троянів, с. Кодня, с. Лука та смт Новогуйвинське.

В загальнокомандному заліку І місце знову посіла команда ФСК с. Левків. ІІ місце виборола команда ФСК с. Глибочиця, ІІІ місце – команда ФСК с. Садки.

Команди переможців були нагороджені дипломами та кубками, а спортсмени – призери з індивідуальних видів спорту – грамотами та медалями.

P5207250P5207233

P5207229P5207239

P5207224

Довідково: змагання на звання «Краще спортивне село» у районі проводяться з 2015 року. Перші відбулися на спортивній базі с. Зарічани, а у минулому і у 2017 проходять у Глибочиці.

Найактивнішу участь у змаганнях вже традиційно беруть команди Троянова, Левкова та Луки.

Переможцем усіх попередніх змагань була команда фізкультурно-спортивного клубу Левківської сільської ради. Друге місце у 2016 році посіла команда ФСК Новогуйвинської селищної ради, третє – Троянівської сільської.

Команда ФСК с. Левків двічі була переможцем обласних змагань – у 2014 та 2015 роках, у минулому році зайняла третє місце (при цьому участь в змаганнях брали селища-районі центри – Черняхів та Пулини, які й зайняли перші місця), тож фактично наша команда знову була переможцем.

На Всеукраїнських змаганнях команда с. Левків виступала тричі, займала 4-те, 5-те та 8-е місця.