Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

СПОРТИВНА ВЕСНА «КОЛОСУ»: ПЕРЕМОГА НА ЧЕМПІОНАТІ ЄВРОПИ, УЧАСТЬ У МІЖНАРОДНОМУ ТУРНІРІ ТА ФІНАЛ ОБЛАСНОГО ФЕСТИВАЛЮ «ДАРУЙМО РАДІСЬ ДІТЯМ»

З 27 по 29 квітня у Львові відбувся Міжнародний турнір з настільного тенісу на Кубок Анатолія Строкатова. Вихованці ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос», які  взяли участь у цих змаганнях, зайняли наступні місця: Максим Дзьома в категорії 2005-2006 р. н. зайняв 18 місце з 50-ти учасників; Олександр Ковтонюк в категорії 2002-2004 р. н. зайняв 16 місце з 40-ти учасників.

tenis

6 травня на спортивній базі смт Озерне відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з міні-футболу серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району, присвячений Дню Перемоги.

Змагання проводились в 2-х вікових групах: молодшій та старшій. В молодшій групі брало участь 4 команди, в старшій групі – 5 команд.

За підсумками змагань були отримані наступні результати: у молодшій групі І місце – ДЮСШ Танкіст 2; ІІ місце – ДЮСШ Танкіст 1; ІІІ місце – ДЮСШ Танкіст 3.

Старша група: І місце – ДЮСШ смт Озерне 1; ІІ місце – ДЮСШ смт Озерне 2; ІІІ місце – ДЮСШ смт Новогуйвинське 1.

fytbol-9-maj

7 травня на спортивній базі ЗОШ с. Тетерівка відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району, присвячений Дню Перемоги.

Змагалися вихованці ДЮСШ ЖРО ВФСТ «Колос» с. Пісок, с. Садок, с. Тетерівки. У підсумку І місце посіла команда ДЮСШ с. Піски; ІІ місце – ДЮСШ с. Садки; ІІІ місце – ДЮСШ с. Тетерівка.

voleubol

7 травня на спортивній базі ЗОШ с. Глибочиця відбувся відкритий чемпіонат ДЮСШ Житомирської районної організації ВФСТ «Колос» з тенісу настільного серед команд ДЮСШ, ДЮК, ЗОШ району, присвячений Дню Перемоги.

В змаганнях взяло участь  10 юнаків та 10 дівчат.

За підсумками змагань були отримані такі особисті результати: серед юнаків – І місце – Максим Дзьома; ІІ місце – Олександр Ковтонюк; ІІІ місце – Назар Виговський. Серед дівчат: І місце – Вікторія Кондратюк; ІІ місце – Анастасія Вишневська; ІІІ місце – Ангеліна Трофимчук.

 

voleubol

На Чемпіонат Європи, якій проходив у м. Даугавпілс (Латвія) 10-16 травня, спортсмен ЖРО ВФСТ «Колос» з гирьового спорту Олексій Остапчук в складі збірної команди України в естафеті зайняв І місце і став Чемпіоном Європи. Вітаємо нашого спортсмена з перемогою!

DSC_0061

13-14 травня на спортивних базах м. Житомира та Житомирського району відбувся фінал обласного фестивалю під девізом «Даруймо радість дітям».

Житомирський район представляли 4 команди: вихованці ДЮСШ 2006-2007 р. н. (юнаки) та 3 команди (дівчата) – 2002-2003 р. н., 2004-2005 р. н., 2006-2007 р. н., які представляли учні ЗОШ Березівки, ЗОШ Садок та гімназій смт Новогуйвинське і Озерне.

Вихованці ДЮСШ 2006-2007 р. н. (юнаки), тренер-викладач І. М. Василишин,  зайняли І місце.

Серед дівчат: 2002-2003 р. н. – ІV місце: 2004-2005 р. н. – ІІІ місце; 2006-2007 р. н. – ІV місце.

Команди-переможці були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

fytbol-Vas

Також були нагороджені грамотами Центральної ради ВФСТ «Колос» голови районних організацій ВФТС «Колос» та кращі тренери області.

Голова Житомирської районної організацій ВФТС «Колос» В. В. Бойко був нагороджений дипломом та цінним подарунком від Національного олімпійського комітету України за активну участь в пропаганді олімпійського руху в сільській місцевості.

голова-победа

 

Житомирська районна організація

 ВФСТ «Колос»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.