Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

Олександр МУРАВИЦЬКИЙ: «ПРОФЕСІЯ БУДІВЕЛЬНИКА ЗАТРЕБУВАНА І ПЕРСПЕКТИВНА»

Сьогодні державному навчальному закладу Житомирське вище професійне училище будівництва та дизайну 61 рік. За роки існування в училищі створена хороша матеріально-технічна база для підготовки висококваліфікованих робітників-будівельників.

Директор училища Олександр Анатолійович Муравицький   –  лауреат  Державної  премії  України в галузі освіти 2013 року у номінації «професійно-технічна освіта» за цикл робіт «Створення інноваційно-зорієнтованої моделі та умов для підготовки фахівців будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів і технологій». Олександр Анатолійович здійснює активну діяльність щодо популяризації нових підходів до здійснення професійного навчання майбутніх будівельників: неодноразово виконував ключові функції під час тренінгів за програмами «Profischool» і «Juniorschool» у системі неперервної освіти в рамках проекту «Хенкель Академія».

Олександр Анатолійович зробив особистий внесок у цикл робіт під назвою «Створення інноваційно-зорієнтованої моделі та умов для підготовки фахівців будівельної галузі з урахуванням можливостей сучасних матеріалів і технологій». Також ним, як кваліфікованим спеціалістом, було здійснено оперативне навчання фахівців технологіям відновлення бетонних і залізобетонних конструкцій під час реконструкції Національного спортивного комплексу «Олімпійський» (м. Київ). Завдяки його здібностям ефективно навчати та вмінню проілюструвати теорію на практиці було досягнуто високого результату, зокрема більш ніж у два рази, порівняно з початковим станом робіт, підвищилась продуктивність праці, а головне — покращилась якість виконання робіт як в ресурсному, так і в економічному плані.

– Професія будівельника нині затребувана і перспективна,  – говорить О. Муравицький. – Справжній будівельник це не просто професія, це покликання, це творча професія, і кожен її представник по-справжньому «творець» своєї справи. Житомирське вище професійне училища будівництва і дизайну є кращим  ресурсним центром з вивчення сучасних будівельних технологій. Тому запрошую молодь до нас на навчання здобути професію «на всі часи». Для ініціативних, здібних і творчих випускників нашого училища відкриваються широкі перспективи.

З 2005 року Житомирське вище професійне училище будівництва та дизайну співпрацює з німецькою компанією Хенкель Баутехнік (Україна), у результаті чого на базі училища створено навчально-практичний центр для підготовки спеціалістів будівельних професій за новітніми технологіями.

Учні проходять курс навчання в центрі та отримують сертифікат про навчання із застосуванням матеріалів CERESIT за технологіями від компанії Хенкель Баутехнік (Україна).  

Училище проводить набір учнів на базі 9 класів (термін навчання – 3 роки):

– монтажник систем утеплення будівель, штукатур, лицювальник- плиточник;

– муляр, штукатур, лицювальник-плиточник;

– монтажник гіпсокартонних конструкцій, штукатур, муляр;

– муляр,  столяр будівельний.

На базі 11 класів (термін навчання – 2 роки):

– монтажник систем утеплення будівель,

штукатур, лицювальник-плиточник. 

ПІСЛЯ ЗАКІНЧЕННЯ УЧИЛИЩА УЧНІ МОЖУТЬ ПРОДОВЖУВАТИ НАВЧАННЯ (БЕЗКОШТОВНО) У БУДІВЕЛЬНОМУ КОЛЕДЖІ м. ЖИТОМИРА БЕЗ ПРОХОДЖЕННЯ НЕЗАЛЕЖНОГО ТЕСТУВАННЯ 

ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ  8 ТРАВНЯ ПО 18 СЕРПНЯ.

УЧНЯМ УЧИЛИЩА ВИПЛАЧУЄТЬСЯ  СТИПЕНДІЯ, ІНОГОРОДНІМ  НАДАЄТЬСЯ ГУРТОЖИТОК.                        

В училищі діють гуртки художньої самодіяльності: театр мініатюр;  вокальний гурток; декоративно-прикладний гурток «Фантазія»; гурток технічної творчості.

А також спортивні секції: волейбол, баскетбол,  футбол, настільний теніс.

Адреса  Житомирського вищого професійного

училища будівництва та дизайну:

м. Житомир, вул. Троянівська, 5, тел.: 8 (0412) 42-31-21,

інтернет-сайт: www.zhvpubd.org.ua,

електронна пошта: zhvpubd@gmail.com.

 

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.