Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ЗА СПРИЯННЯ ДЕПУТАТА РАЇСИ ГУЛОЇ У СЕЛАХ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ВІДКРИТО ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ ТА БЛАГОДІЙНУ ЇДАЛЬНЮ

У День матері, напередодні свята сімї, резонансною подією в області стали направлені на підтримку дітей та молоді заходи, організовані депутатом Житомирської обласної ради   Раїсою Гулою.

У цей день Раїса Миколаївна Гула за підтримки народного депутата України Юрія Павленка організувала відкриття благодійної їдальні для малозабезпечених громадян в Озерному, а також семи майданчиків для дитячого дозвілля у п’яти населених пунктах Житомирського району: в селищах Озерному та  Новогуйвинському, у селах Скоморохи, Піски Станишівської ОТГ, а також в селі Іванківці Вертокиївської сільської ради.

Ці заходи відбулися в рамках благодійної акції «В ім’я життя», започаткованої Раїсою Гулою ще у 2011 році.

– Існуючі майданчики ми будемо вдосконалювати, розбудовувати, – розповіла депутат обласної ради Раїса Гула. – Окрім того на черзі відкриття ще п’яти спортивних та дитячих майданчиків в селищі Гуйва та у інших населених пунктах. На жаль, до цього часу діти в деяких селах не знали, що таке майданчик. Вони гралися на колодах, на старих покинутих машинах, і це не завжди було безпечно. Тому сьогодні нас чекали і дякували за те, що в цих селах з’явилися такі потрібні для дітей розваги.

майданчик-2

Щодо благодійної їдальні, – вона обслуговуватиме малозабезпечених громадян села Скоморохи і селища Озерне. Згодом наша діяльність буде розширюватися з метою допомоги найбільш вразливим верствам населення.

– Це їдальня для тих, хто залишився в самих скрутних умовах. Наші пенсіонери не звикли накопичувати борги, вони більше законослухняні, ніж деякі політики та бізнесмени. Сплачуючи комунальні послуги з їхньої мізерної пенсії не лишається коштів навіть на хліб чи молоко, не кажучи вже про ліки та одяг. Тому ми об’єднали всі зусилля, за допомогою спонсорів, меценатів, органів місцевого самоврядування, депутатів усіх рівнів, активістів і волонтерів створили таку їдальню. Величезну допомогу у цій справі надає директор благодійного фонду “Хлібний дім” Аркадій Маргуліс. Щира подяка йому за це. І хочу окремо наголосити, що жителям Житомирського району повезло з депутатом обласної ради. Раїса Гула – людина, яка всім серцем вболіває за людей і робить все можливе, щоб життя громади стало кращим, – наголосив Юрій Павленко.

ъдальня-2

Народний депутат Ю. Павленко передав волонтерам закладу набір кухонного інвентарю та продовольчі товари.

В Озерному у міжнародний День матері відбулося відкриття чемпіонату по шотокан карате-до. На змагання на кубок народного депутата України Юрія Павленка приїхали юні спортсмени як з Житомирщини, так і з інших областей України. А сам кубок дістався майстру спорту України Наталії Мельничук (на фото).

Місцеві жителі, керівники сільських громад, навчальних та спортивних закладів дякували депутату обласної ради Раїсі Гулій за постійну турботу та підтримку простих громадян, яка за умов масштабної соціально-економічної кризи у суспільстві є дуже важливою.

 

Т. НАЗАРЕНКО

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.