Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ РАЙОННОЇ РАДИ НЕ СКАСУВАЛИ КОНТРАКТНУ ФОРМУ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ДЛЯ КЕРІВНИКІВ ЗОШ І ПРИЄДНАЛИСЯ ДО ЗВЕРНЕННЯ ПРОТИ ПРОДАЖУ ЗЕМЛІ

16 травня відбулася сесія районної ради, яка розглянула більш як 30 питань. Пленарне засідання провів голова районної ради С. Г. Крутій, у ньому взяли участь голова райдержадміністрації С. М. Микитюк, керівник місцевої прокуратури А. Б. Грабович, представники управлінь, відділів, служб району, сільські голови, виконуючі обов’язки старост.

На засіданні вручили відзнаку “Почесний громадянин Житомирського району” ветерану місцевого самоврядування Д. П. Ксендзуку  та Грамоту Верховної Ради України керуючій справами районної ради Т. Л. Подорожній.

IMG_1008IMG_1002

Серед резонансних питань було розглянуте звернення районної організації профспілки працівників освіти з проханням, щоб скасувати контрактну форму трудових відносин з  керівниками загальноосвітніх навчальних закладів району та продовжити трудові відносини на основі безстрокового трудового договору.

IMG_1020IMG_1030

У обговоренні були озвучені аргументи з боку депутата Т. М. Парфентієвої  про існування постанови Кабміну від 13.10.2015 року, де зокрема рекомендується  визначити процедуру призначення керівників навчальних закладів комунальної власності за результатами конкурсного відбору,  інших депутатів про відсутність протягом 5 років серйозних проблем, пов’язаних з контрактною формою роботи директорів шкіл та гімназій. Виявилося, що переконливих аргументів за те, щоб скасувати контрактну форму, немає, також, як і немає аргументів за правомірність прийняття такого рішення радою попереднього скликання (можна направити звернення у прокуратуру щодо порушень прав керівників навчальних закладів). Свої думки з цього питання висловили депутати   В. М. Стах, В. М. Оржехівський, С. Г. Крутій.  Голосували так: за скасування контрактної форми – 15, проти – 11, утрималися – 6, отже, рішення про скасування не прийняте.

IMG_1026IMG_1016

Також не було прийняте рішення про збільшення розміру фінансових ресурсів з 20 до 60 тисяч грн. на виконання депутатських повноважень кожному депутату в частині надання матеріальної допомоги у зв’язку із скрутним фінансовим становищем, на лікування і реабілітацію. На противагу цій пропозиції було те, що ці кошти передбачені у 30 відсотках депутатської квоти при розподілі вільного залишку коштів районного бюджету.

IMG_1018IMG_1046

Депутати затвердили районну Програму розвитку туризму, зміни до ряду районних програм, прийняли позитивні рішення з більшості рекомендацій, наданих постійними комісіями, прийняли ряд звернень до Верховної Ради України, Житомирської обласної ради, Прем’єр-міністра України з питань транспортних пасажирських перевезень, закупівельної ціни на молоко та монетизації пільг на проїзд у приміському транспорті. Житомирська районна рада підтримала звернення Кам’янської районної ради Черкаської області про недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні.

IMG_1044IMG_1000

IMG_1034

 

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.