Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

Олег ЧИЖ: «ЖИТОМИРСЬКИЙ ПРОФЕСІЙНИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ЛІЦЕЙ ЗДІЙСНЮЄ ПІДГОТОВКУ КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ»

Олег Миколайович Чиж починав свою трудову біографію на Житомирському заводі «Автозапчастина» електрокарщиком. Після проходження військової служби працював  у проектному інституті «Укржилремпроект». Згодом на різних посадах на найбільшому підприємстві області – «Хімволокно», в тому числі і начальником відділу кадрів. Коли сталася аварія на ЧАЕС, одним з перших став ліквідатором наслідків цієї аварії, має статус ліквідатора першої категорії. Більше 30 років працює директором Житомирського професійного політехнічного ліцею (у різні часи навчальний заклад  мав  назву ПТУ №1, ПТУ №6) та тривалий час є головою ради директорів професійно-технічних навчальних закладів Житомирської області.

– Наше завдання – створити умови для професійної самореалізації особистості та забезпечення потреб суспільства у кваліфікованих робітниках , потреба у яких зростає,  – говорить О. Чиж. – Новий етап розвитку нашого суспільства зумовив реформування державної освіти, невід’ємним складовим компонентом якої є система професійно-технічних закладів. Нові умови життя висувають перед ними нелегке завдання: забезпечити підростаюче покоління необхідними знаннями та професією, яка б дозволила молодій людині впевнено дивитися у майбутнє, незважаючи на кризові явища у нашій державі.

За рахунок яких чинників вдається досягати високих результатів праці і стабільності у навчально-виховному процесі?

– Стабільних, гарних результатів у своїй роботі ми досягаємо за рахунок великого терпіння наших людей, високого професіоналізму і відданості справі. Не останньою умовою покращання результатів нашої праці є виваженість і спланованість до найменших дрібниць навчально-виховного процесу, – переконаний  О. Чиж. – Я можу сказати, що труднощі є у роботі кожного колективу, на кожному підприємстві, в кожному учбовому закладі. Наше училище почало готувати фахівців з робочих спеціальностей ще у 1946 році, і тому наш колектив має гарні традиції і величезний педагогічний досвід, які, як найдорожчий скарб, передаються викладачами старшого покоління молодим педагогам. Високий фаховий рівень викладача, вміння і бажання працювати з підлітками, сприйняття їх як особистостей, які ще тільки формуються,— ось деякі з тих рис, що притаманні переважній більшості викладацького складу нашого училища.

О. М. Чиж був призначений на посаду директора ПТУ №6 29 вересня 1986 Дякуючи його наполегливій праці та старанню було підібрано першокласний інженерно-педагогічний колектив, створено потужну матеріально-технічну базу: сучасні комп’ютерні класи, навчальні майстерні та лабораторії.

За роки свого існування училище підготувало більше 33 тисяч кваліфікованих робітників.

2003 року в Україні розпочалась робота по вдосконаленню мережі професійно-технічних навчальних закладів і училище № 6 реорганізували в Професійний політехнічний ліцей (наказ № 205 від 29. 06. 2004 року управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації).

чиж-1

У Житомирському професійному політехнічному ліцеї молодь оволодіє такими професіями:

на базі 9 класів (термін навчання – 3 роки):

  • монтажник санітарно-технічних систем і устаткування, електрогазозварник;
  • електрогазозварник, бляхар;
  • електрогазозварник, водій автотранспортних засобів (категорія «С»).

На базі 11 класів (термін навчання – 1,5 роки):

  • електрогазозварник, водій автотранспортних засобів (категорія «С»);
  • електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автотранспортних засобів (категорія «С»);
  • верстатник широкого профілю.

Директор Житомирського професійного політехнічного ліцею Олег Чиж запрошує молодь на навчання:

– Користуючись нагодою, запрошуємо випускників шкіл  міста Житомира та області отримати у нас не тільки гарну спеціальність, а й зробити своє життя цікавим і змістовним протягом усього періоду навчання у нашому ліцеї

Адреса Житомирського професійного політехнічного ліцею:

м. Житомир, вул. Старовільська, 9-а, тел.:(0412)42-62-57, 42-62-56.

 

 

 

 

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.