Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

ВІКТОР РАЗВАДОВСЬКИЙ ПРАЦЮВАВ У СВОЄМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ

Відповідно до календарного плану шостої сесії Верховної Ради України поточного (VIII-го) скликання перші дні травня 2017 року Віктор Развадовський провів над вирішенням проблемних питань виборців 67 Чуднівського виборчого округу.

Зокрема, у Житомирському районі та обласному центрі люди продовжують скаржитися на погіршення їх життєвого рівня через невпинне зростання цін на товари та послуги. Більшість із них заявили про нестачу коштів на лікування, дорожнечу житлово-комунальних послуг, неспроможність реалізувати законне право на пільговий проїзд, відсутність робочих місць для молодих спеціалістів тощо.

10

Хвилює жителів Житомирщини і питання подальшої долі земель сільськогосподарського призначення.

А Олександр Олехович, наприклад, попросив допомоги у поверненні йому статусу учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

За результатами розгляду звернень громадян, з багатьох питань заявники отримали консультативну та матеріальну допомогу. Так, аматорам футбольного клубу “Нива” з Іванівки надано кошти на придбання бутсів.

3

Для спільної їдальні неврологічного та терапевтичного відділень ЦРЛ Житомирської райради придбано і подаровано мікрохвильову піч “SAMSUNG”: щоб їх пацієнти мали змогу швидко та у будь-який час підігрівати їжу.

4

Для підвищення рівня навчання через застосування новітніх технологій, чергові “плазми” народний обранець передав учням Високопічської школи №2 та Березівської ЗОШ. Далеко не вперше відгукнувся парламентарій посильною фінансовою допомогою на будівництво храму Святих Кирила та Мефодія у Скоморохах. А у вихованців Корчацької школи, рішення про закриття якої наразі оскаржується батьками дітей у судовому порядку, завдячуючи Віктору Развадовському, з’явився сучасний сертифікований ігровий майданчик.

12

З інших звернень народним депутатом України буде підготовлено та направлено на розгляд компетентним органам державної влади відповідні клопотання.

17

Сумно, але чимало нарікань надійшло якраз з утвореної у 2015 році Тетерівської об’єднаної територіальної громади. Її жителі поскаржилися на закриття дитячих садочків у Денишах та Корчаку, закладу культури в Михайлівці, бібліотеки в Улянівці, школи в Корчаку з відповідними негативними наслідками – обмеженням потреб населення на виховання, навчання та культурне дозвілля внаслідок скорочення мережі об’єктів соціальної інфраструктури, звільнення людей з роботи чи переведенням їх на неповні ставки.

За небайдужість до проблем земляків, практичну повсякчасну готовність прийти їм на допомогу, щире людське спасибі Віктору Развадовському висловлюють його виборці.

Мар’ян ОСИКА

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.