Сьогодні: 25 червня 2022 року - субота

wordpress themes.

«МИ ПАМ’ЯТАЄМО…»

9 травня відбувся мітинг-реквієм в с. Василівка, присвячений 72-ій річниці Перемоги  над нацизмом у Європі. Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 р.р. Не щезне в пам’яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашизмом.

На мітингу були присутні учасники бойових дій ВВВ Дубіна Ганна Федорівна, жителі Василівської сільської ради, які мають статус дітей війни, молодь, учні та старше покоління.

Мітинг відкрив сільський голова Андросович Петро Васильович.

1

Хвилиною мовчання вшанували жителі  Василівської сільської ради своїх односельчан,які загинули в період ВВВ, воїнів,які похоронені в братській могилі в с. Василівка. Під час свого виступу Петро Васильович зазначив, що всі місцеві жителі з почуттям безмежної подяки й любові віддають данину поваги колишнім захисникам і визволителям нашої  Батьківщини, згадують з гордістю та повагою  героїзм  воїнів, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам ціною власного життя.  Мільйонам людей назавжди врізався в пам’ять перший день Великої Вітчизняної війни. У живих продовжують кровоточити рани: у ветеранів, які втратили своїх друзів-однополчан, рідних і близьких, душі, яких простріляні похоронками, у рано посивілих дітей війни, які не побачили своїх батьків і пережили пекло окупації. Від виконкому Василівської сільської ради ветеранам та дітям війни дарували квіти.

Присутні на мітингу поклали квіти до братської могили.

Учасники художньої самодіяльності  БК с. Василівка та клубу с. Болярка  підготували  концерт, присвячений Дню Перемоги. Активна учасниця художньої самодіяльності, дитина війни Рудницька Ольга дарувала пісні про війну присутнім в залі.

5

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.