Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ЗБЕРЕГТИ КОМУНАЛЬНУ АПТЕЧНУ МЕРЕЖУ РАЙОНУ АБО ЗМІНИТИ НА ПРИВАТНУ – ПРОЕКТ РІШЕННЯ ПРО ЦЕ РОЗГЛЯНЕ РАЙОННА РАДА

Постійна комісія районної ради з питань бюджету і комунальної власності засідала 11 травня. В її роботі взяли участь голова районної ради С. Г. Крутій, голова райдержадміністрації С. М. Микитюк, заступник голови  районної ради О. М. Білецький, заступник голови райдержадміністрації М. П. Козарчук, виконавчий апарат районної ради, керівники комунальних підприємств та установ району, представники сільських та селищної рад.

IMG_0852IMG_0847

Ряд питань порядку денного, на думку членів комісії на чолі з депутатом С. В. Котвицьким, потребують доопрацювання і конкретизації. Так, розглядаючи проект Програми розвитку туризму в Житомирському районі, депутати запропонували більше окреслити стратегію розвитку туристичної галузі у комплексі з фінансовим забезпеченням.

Прийняли до відома інформацію про хід виконання Програми фізичної культури і спорту на 2017-2020 роки, вирішення питань із залученням громадських спортивних організацій винесуть на розгляд робочої групи з питань розвитку спорту в районі.

Комісія не рекомендувала збільшувати  розмір коштів з 20 до 60 тис. грн на виконання депутатських повноважень за пропозицією фракції «Батьківщина», тому що більш ефективне їх розподілення ймовірно з коштів вільного залишку районного бюджету (які складають більш як 2 млн грн).

IMG_0846

Прийняте рішення виділити кошти для проведення незалежної експертизи якості ремонту доріг у районі, знайшовши виконавця через систему «Прозорро».

Розділилися думки про економічну доцільність подальшої роботи КП «Центральна районна аптека» Житомирської районної ради, сума заборгованостей якого складає 600 тис. грн. Чи вкладати кошти у подальшу діяльність підприємства, чи ліквідовувати його – депутати поки не визначилися.    Голова комісії запропонував взяти до відома  звіт аудиторської комісії за результатами перевірки роботи аптеки у 2015 р.   та надіслати його до правоохоронних органів.

Більшістю голосів не прийняли рішення про спрямування коштів з вільного залишку районного бюджету за  зверненням депутата з Тетерівської ОТГ.

З питання про відшкодування частини збитків у розмірі 750 тис. грн фермерському господарству, яке постраждало від АЧС, вирішено було доручити управлінню АПР та Руднє-Городищенській сільській раді підготувати докладну  довідкову інформацію про підприємство та дочекатися висновків обласної протиепізоотичної комісії про причини виникнення спалаху інфекції на території господарства.

За зверненням Новогуйвинської селищної ради про виділення коштів з районного бюджету на перевезення пільговиків селищної ради нерегулярним автобусним транспортом, вирішено було рекомендувати виділити кошти згідно з розрахунками (170 тис. грн), але перевізника визначити на конкурсних засадах.

Бюджетна комісія вирішила рекомендувати сесії районної ради виділити, за клопотанням Високопічської сільської ради (голова Маслов А. А.), кошти в сумі 493 грн на роботи з промивки водогінної мережі у містечку Висока Піч.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.