Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Віктор Развадовський: «Низький уклін Вам за вашу мужність і безмежну відданість нашій неньці-Україні!»

У суботу 6 травня, у День Святого Юрія іменини відсвяткувало село Березина Глибочицької, знедавна, уже об’єднаної територіальної громади.

Програма святкових заходів як для невеликого населеного пункту виявилася надзвичайно насиченою – ігрові атракціони, виставки робіт місцевих умільців, виступ духового оркестру, парад колясок, різноманітні розважальні конкурси, приготування та пригощання вишуканими стравами місцевої домашньої кухні, святковий концерт і, в якості подарунка від народного депутата України Віктора Развадовського, вистава-навчання дітей правилам поведінки від театру ростових ляльок.

Березина_4

Крім цього, від свого односельця Василя Козела іграшкові конструктори отримала малеча місцевого ДНЗ “Малятко”, юні артисти – смаколики, а працівники соціальної сфери – подарункові набори.

 

Міцного здоров’я, мирного неба, благополуччя, піднесеного святкового настрою, щедрої долі, світлих і сонячних днів, завзяття, невичерпної енергії, твердої віри у власні сили, Божої прихильності з нагоди Дня села жителям і гостям Березини побажали народний обранець Віктор Развадовський, Глибочицький сільський голова Сергій Сокальський, представники фракції Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” Житомирської районної ради Василь Козел та Василь Стах.

Березина_2

У вітальному зверненні Віктора Развадовського було звернуто увагу на те, що це святкування стало можливим завдяки тому, що у 1939-1945 роки нашими предками – надзвичайно дорогою ціною – було здобуто перемогу над західним німецько-фашистським окупантом. І тому, що у наш час за мирне небо над Житомирщиною доводиться платити здоров’ям та життям захисників України уже у воєнному протистоянні із східним загарбником. Висловивши слова вдячності ветеранам та тим захисникам територіальної цілісності нашої Батьківщини, які зараз перебувають на передовій, побажавши їм здоров’я, довголіття, вдячності співвітчизників та якнайшвидшого переможного завершення війни, народний депутат України закликав земляків у ці травневі дні віддати данину пам’яті жертвам і Другої світової війни, і АТО.

“Низький уклін Вам за вашу мужність і безмежну відданість нашій неньці-Україні!” – наголосив Віктор Развадовський.

До слова, завдячуючи цьому народному депутату України минулого року на капітальний ремонт даху Березинської ЗОШ І ст. надійшло 150 тис. грн., а у поточному з дня на день очікують 300 тис. грн. на ремонт Глибочицької ЗОШ І-ІІІ ст.ст. і 250 тис. грн. на будівництво трубчатого колодязя для забезпечення водою школи та дитячого садочка “Сонечко” с. Гадзинка Глибочицької сільської ради.

Надія СЕРДЕНЬКО

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.