Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СИДІР КІЗІН: «НАШ ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ – ПОПЕРЕДУ»

Сьогодні Україна спільно з усім цивілізованим світом відзначає День пам’яті і примирення, вшановуючи пам’ять мільйонів українців, яких забрало жахіття Другої світової війни.

Війна, яку розв’язали два злочинні тоталітарні режими, стала найбільшою трагедією людства у ХХ столітті. Вона позбавила життя понад 60 мільйонів людей. Україна з перших днів опинилась у центрі бойових дій і зазнала величезних втрат: 3 мільйони осіб загинуло на фронтах, близько 6 мільйонів цивільних стали жертвами воєнного протистояння. Загальні демографічні втрати України, включно із в’язнями концтаборів, депортованими, евакуйованими та вигнанцями, сягають понад 13 мільйонів життів. Усі ці жертви – на совісті як нацистського, так і комуно-большевицького режиму, котрі використовували українців як гарматне м’ясо у тій війні.

Усі ми знаємо, що війни розпалюють злочинці-диктатори, а гинуть у них звичайні люди.

Сьогодні схиляємо голови у молитві та скорботі перед усіма, кого забрала та страшна війна, з думкою про недопущення подібних трагедій у майбутньому.

І зараз українські Герої воюють проти російського агресора. Тому наш День Перемоги ще попереду. Він обов’язково буде – День Перемоги над московським окупантом.

Сидір Кізін, голова Житомирської обласної організації ВО «Свобода», депутат Житомирської обласної ради

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.