Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

АРТ-БТР У НОВОГУЙВИНСЬКОМУ

Ідея розфарбувати пошкоджену військову техніку виникла у голови Житомирського районного осередку партії «БПП «Солідарність», депутата районної ради  Тетяни Парфентієвої. На її заклик відгукнулися молоді житомирські майстрині, а також представники районного осередку партії. Після кількох годин роботи на БТРі з’явилися різнобарвні квіти.

Зараз БТР перебуває на території військової частини у Новогуйвинському та чекає на відновлення.

«Ми вирішили розфарбувати його з меседжем, що хотіли б, аби військова техніка використовувалася як арт-об’єкт, а не як інструмент для ведення бойових дій. Зараз хлопці на сході обороняють нашу державу, їм дуже важко. Тут, під мирним небом, ми хочемо наповнити цю техніку позитивною енергетикою, показати, на прикладі пошкодженого БТР, що, навіть якщо зараз дуже важко, все одно прийде час, коли життя кожного захисника знову наповниться яскравими барвами.

загружено

Цей БТР буде розміщений у центрі військового містечка 9 травня. Діти місцевої гімназії прикрасять його своїми малюнками та червоними маками», – розповіла Тетяна Парфентієва.

Після ремонту, через кілька місяців, техніка відправиться на передову.

Крім того, школярі Новогуйвинського відгукнулися на акцію «Подаруй солдату книгу», яку започаткувала Житомирська «Солідарність». Зібрані книжки діти незабаром подарують військовим.

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.