Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У САДКАХ БАТЬКИ ЗМОЖУТЬ КОНТРОЛЮВАТИ ПЕРЕБУВАННЯ ДИТИНИ В ДОШКІЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ ОНЛАЙН

2 травня відбулося урочисте відкриття дошкільного навчального закладу «Ластівка» у селі Садки.

Приміщення, де зараз розташувався  дитячий садочок,  було побудоване у 70-х роках. Спочатку в ньому знаходилося правління колгоспу, потім була їдальня для колгоспників. У 1988 році був відкритий дитячий садок хмелерадгоспу «Черемошне», згодом він перейшов на фінансування хмелерадгоспу «Садки». У жовтні 2000-го року дитячий садочок був офіційно закритий, у зв’язку з економічною кризою. Але через два роки на базі Садківської ЗОШ І-ІІ ступенів була відкрита група короткотривалого перебування дітей, і у 2008 році з цієї групи створили Садківський дошкільний навчальний заклад «Пролісок».

З 2011 року почалася реконструкція дитячого садка, а з 2015 року проведення робіт на даному об’єкті було передбачено районною цільовою соціальною Програмою розвитку дошкільної освіти на період до 2017 року та здійснювалося за кошти районного, сільського бюджетів, та з Державного фонду регіонального розвитку.

P5025681

У квітні був завершений капітальний ремонт типового приміщення дошкільного навчального закладу, в якому розмістяться дві групи – «Сонечко» та «Веселка». Режим роботи змінений на 10,5 годин. До закладу зараховано 36 дітей, про яких будуть піклуватися завідуюча ДНЗ Катерина  Довбня, два вихователі – Оксана Довбня та Крістіна Яремчук, педагогічні працівники та техперсонал – всього 15 працівників.

Приміщення садочка оснащене сучасною ефективною системою обігріву, санвузлами, має теплу підлогу. Як сказав сільський голова Михайло Яромов, кожний елемент інтер’єру підбирався з любов’ю і зі смаком. Є у Садківському садочку і своє «ноу-хау» – система відеофіксації, яка дозволить батькам через Інтернет побачити своїх дітей як у приміщенні садочка, так і на ігровому майданчику.

P5025800P5025801

Привітали громаду з приємною подією голова Житомирської райдержадміністрації Сергій Микитюк, директор Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Роман Щебетов, депутати Житомирської районної ради Василь Стах, Василь Козел, Тетяна Парфентієва.

резерв-1

– Відкриття дитячого дошкільного закладу в Садках підтверджує ефективність реформ, зокрема фінансової децентралізації.  Сільські громади отримали більше можливостей розпоряджатися своїми коштами, звідси й ми бачимо успішне втілення планів з розвитку інфраструктури на селі, насамперед у забезпеченні всебічного виховання наших дітей, – сказав голова райдержадміністрації С. Микитюк.

Символічний ключ від оновленої будівлі вручив завідуючій директор будівельної компанії ТОВ «Уют-Строй» Ігор Дрогоруб. Господарі свята, дошкільнята та їхні батьки подякували усім, хто долучився до будівництва цього світлого, затишного  дитячого закладу, за дієву участь та турботу про майбутнє покоління, за створення всіх умов для щасливого дитинства.

P5025328

 

Ольга ПРИЛУЦЬКА

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.