Сьогодні: 21 травня 2022 року - субота

wordpress themes.

КОЛЕГІЯ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ РЕКОМЕНДУВАЛА ПОСТАВИТИ ПИТАННЯ ПРО ЗАКУПІВЛЮ ПЕРЕСУВНОГО ФЛЮОРОГРАФА

28 квітня відбулася колегія районної державної адміністрації під головуванням очільника держадміністрації району С. М. Микитюка. Колегія розглянула чотири питання: про виконання районної Програми протидії захворюванню на туберкульоз до 2016 року, про проведення заходів із санітарного очищення і благоустрою територій населених пунктів району, про стан протипожежного захисту об’єктів культури, охорони здоров’я, освіти, установ соціальної сфери, та про схвалення проекту Програми надання окремих видів пільг громадянам Житомирського району на 2017 рік.

Активне обговорення викликало перше питання, зокрема необхідність мати в районі пересувний флюорограф, оскільки, незважаючи на деяке зниження рівня захворюваності протягом минулого року,  запланованих Програмою показників досягти не вдалося.

На колегії голова райдержадміністрації вручив пам’ятні відзнаки військовослужбовцям високомобільних військ ЗСУ, які під час пілотного проекту проведених нещодавно військово-польових зборів для учнів старших класів шкіл району надали всебічну допомогу відділу освіти, відділу у справах сім’ї, молоді і спорту та іншим районним структурам. На знак взаємної подяки за чітко організовані заходи військові відзначили внесок Житомирської райдержадміністрації в особі її голови Сергія Микитюка.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.