Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

АЛЕЯ САКУР ТА КАЛИНИ ВІД ВІКТОРА РАЗВАДОВСЬКОГО З’ЯВИЛАСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ОБЛАСНОЇ ЛІКАРНІ

На превеликий жаль, навіть через три з лишком десятків років далеко не усі знають, що якби серцевина четвертого реактора Чорнобильської АЕС, яка плавилася, встигла зруйнувати бетонне перекриття та досягла води під ним, відбувся би вибух, який зробив би Східну Європу, а отже і Україну, непридатною до життя на сотні тисяч років. Щоб цього не допустити, ліквідатори пожертвували не лише своїм здоров’ям, а й життям.

До 31 роковин аварії на Чорнобильській АЕС в обласному центрі та районах Житомирщини за організаційного сприяння і матеріальної допомоги Віктора Развадовського пройшли заходи-реквієми.

Зокрема, у Житомирі 25 квітня після урочистого вшанували ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи, мешканців міста і Житомирського району, на території обласної клінічної лікарні ім. О. Ф. Гербачевського висадили саджанці сакур – декоративних вишень, національного символу Японії та кущі калини – атрибут національної гордості України, які придбав ліквідатор наслідків аварії на Чорнобильській АЕС Віктор Развадовський. До слова, саме у цьому лікувальному закладі декілька місяців тому найперше внаслідок зусиль героїв-ліквідаторів, і, зокрема, цього народного депутата України було відкрито окреме терапевтичне відділення для лікування постраждалих від Чорнобильської катастрофи.

3429

30

Ще два саджанці сакур від народного обранця – плакучої та шаровидної форми – зростатимуть біля пам’ятного знака “Пожежним, які врятували світ”.

38

“Минає 31-й рік, а чорний день Чорнобильської трагедії продовжує хвилювати людей: і тих, кого він зачепив свої недобрим крилом, і тих, хто народився пізніше – далеко від покривдженої землі. Цей день не минув безслідно: він буде завжди об’єднувати усіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Я глибоко вдячний ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які, не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха, аби якомога швидше ліквідувати наслідки чорнобильської трагедії, локалізувати біду… Тим, хто зупинив розбурхану стихію некерованої ядерної реакції. Щиро бажаю Вам, Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра і злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за добрі вчинки!” – наголосив у своєму зверненні Віктор Развадовський.

Задушевною українською піснею не залишив героїв-ліквідаторів байдужими неповторний народний аматорський гурт “Джерела”.

Григорій ПОДОРОЖНИЙ

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.