Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

«ПОДВИГИ» ДИРЕКТОРА БЕРДИЧІВСЬКОГО МЕДКОЛЕДЖУ В. КЛИМЕНЮКА

 

У цій публікації мова піде про директора Бердичівського медичного коледжу, у якому він обіймає цю посаду з травня 2000 року. Завдяки ж чому прославився Бердичівський медичний коледж? А завдяки директору Володимиру Петровичу Клименюку, тобто суть у тому, що у ЗМІ було неодноразово опубліковано про деякі його «подвиги».

Але сьогодні мова піде про його особливі «заслуги» в будівельній справі.

Директор Бердичівського медичного коледжу Клименюк Володимир Петрович вирішив не проводити з будівельною організацією ТОВ «Будагросервіс» розрахунок за виконані роботи.

Замість того, щоб добросовісно провести оплату, вирішив організувати «наїзд» за вже виконані роботи. Про це розповів директор ТОВ «Будагросервіс» Анатолій Олексійович Вербовський.

– Я відчув перші «наїзди» Клименюка, ще коли виконував ремонтні роботи в обласній лікарні. Не знав, звідки воно все береться… Почалося з того, що спочатку мене позбавили ліцензій ДБК, почалися перевірки фінінспекцій, кримінальні провадження, обшуки, вилучення документації і блоків комп’ютерної техніки. Все це нанесло величезних збитків нашій організації. Держава недоотримала податків більше мільйона гривень. Десятки людей залишилися без роботи.

А почалося все це у 2014 році і тягнеться до сьогодні. За цей час було відкрито три кримінальних провадження, які не мали під собою належного юридичного підґрунтя. Свої порушені права та інтереси довелося захищати в різних судових інстанціях, до Вищого господарського суду України включно. Житомирський господарський суд дуже професійно та об’єктивно підійшов до розгляду справи, за що я вдячний судді О. П. Машевській. Потім справа розглядалася в Рівненському апеляційному господарському суді та у Вищому господарському суді в Києві. Наше підприємство виграло у всіх судових інстанціях. Як приклад: ще до цього дня не завершений розгляд кримінальних проваджень у діях, пов’язаних з будівництвом спортивного комплексу, де замовником виступає Бердичівський медколедж. Робіт було виконано на більш як 900 тис. гривень, і вони не оплачені. Саме цей борг поставив будівельну організацію в складне фінансове становище. Директор коледжу, який підписував  договори та гарантував оплату за всі виконані роботи, почав вчиняти протиправні дії, щоб не сплачувати коштів. Хоча акти виконаних будівельних робіт були підписані його представником без зауважень, та перевірені самим директором.

Але, мотивуючи тим, що немає призначення коштів, директором було відкладено виконання виплат з обіцянкою у подальшому їх виконати.

Такі дії директора носять всі ознаки злочину, передбаченого ст. 190 КК України (шахрайство), і ми сподіваємося, що правоохоронні органи правильно розберуться в цій ситуації та приймуть рішення, що відповідає законам України.

16 липня 2012 року прокуратурою міста Бердичева була винесена постанова про проведення перевірки суб’єкта підприємництва ТОВ «Будагросервіс».

Сьогодні справа перебуває під наглядом Бердичівської прокуратури, якою даний об’єкт був перевірений і суттєвих порушень з боку будівельної організації не виявлено.

Виходячи з цього, ми все-таки сподіваємося, що  будуть повернуті всі заборговані будівельній організації кошти.

Хочу сказати, що по першому об’єкту, по корпусу №4 Бердичівського медичного коледжу, нам вдалося відсудити вже 200 тисяч гривень, але там ще «зависла» сума майже 200 тисяч гривень. А по другому об’єкту – спортивному комплексу – нам не повернута сума більш як 900 тисяч за виконані роботи.

Анатолій Вербовський продовжує:

– Я вже й не радий, що зв’язався з директором коледжу В. Клименюком. Варто мені було тільки заїкнутися, щоб з нами провели повний розрахунок, і тут «шишки» посипалися на мене ж. Я керував тоді будівельними організаціями ПП «Профальянс», яке зареєстроване в Житомирі,  та ТОВ «Будагросервіс», зареєстрованим у Високій Печі. Ми проводили тоді роботи на двох об’єктах: це корпус №4 медколеджу та спортивний комплекс цього закладу.

Всі кримінальні провадження за фактом були порушені за заявою адміністрації коледжу. То хто ж він – цей директор? І хто з ним захоче мати справу? Я зрозумів, що мене із свідка хотіли зробити підозрюваним і «повісити» на мене видумані кримінальні справи. Але не вдалося. Я дивуюся, як уникають покарання поплічники В. Клименюка, які постійно викликали мене на підозрілі допити і примушували на проведення експертизи ПП «Профальянс» та ТОВ «Будагросервіс», не давали мені спокійно жити. Після липового розслідування справи я вимушений був припинити свою діяльність  і ходити на поклони до правоохоронців. Як хочеться назвати їхні прізвища у газеті, але Бог їм суддя, бо ці люди вже давно втратили свою совість. Мене турбує інше:  те, що сьогодні на будівельному майданчику спортивного комплексу Бердичівського медичного коледжу знаходяться будівельні матеріали – без охорони, псуються  від снігу та дощу, а це бюджетні кошти, майно, яке просто розкрадуть. Я звертаюся до керівництва Житомирської обласної ради, Бердичівської міської ради: треба негайно відреагувати на таке ставлення до комунального майна.

IMG_0695

6 квітня 2017 року відбулася сесія обласної ради, де, серед інших, було питання про долю директора Бердичівського медичного коледжу. В. П. Клименюк виступив перед депутатами з промовою на своє виправдання. У залі засідань була і група підтримки з викладачів коледжу. Після довгої дискусії 37 депутатів проголосували за зняття з посади директора коледжу, 24 утримались.

Хочеться вірити, що нарешті учбовий заклад зможе спокійно дихати і запанує злагода між студентами і викладачами. І будівельник Анатолій Олексійович Вербовський все-таки зможе добудувати спортивний комплекс для студентів і молоді Бердичева за бюджетні кошти, бо йому болить душа, його люди стільки вклали своїх сил у будівництво, яке В. Клименюк просто знищив через свою необізнаність у будівельній справі. І не лише через це.

Петро ТАРАСЮК

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.