Сьогодні: 28 червня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОГО ТУРУ КОНКУРСУ «КРАЩИЙ ДЕРЖАВНИЙ СЛУЖБОВЕЦЬ» ВИЗНАНО ІРИНУ ЛИМАР ТА СЕРГІЯ ТОРЧУКА

21 квітня у Житомирській районній держадміністрації пройшов  І тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», у якому взяли участь працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Учасникам було запропоновано виконати завдання із комплексного тестування на знання Конституції України, нового законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця; практичного завдання щодо складання ділового документу; практичного завдання щодо володіння персональним комп’ютером.

Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Переможцем у номінації «Кращий керівник» визнано Лимар Ірину Костянтинівну – завідувача сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації.

P4214449

У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобув Торчук Сергій Олександрович – головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення  райдержадміністрації.

P4214435

Щиро вітаємо переможців та учасників I туру конкурсу  «Кращий державний службовець» і бажаємо подальших успіхів у піднесенні авторитету державної служби. А переможцям районного відбору бажаємо перемоги в наступних етапах конкурсу.

 

Юрій ОГІРЧУК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.