Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК РОЗПОЧАВ АКЦІЮ ІЗ ЗАХИСТУ ПРАВ ТА СВОБОД ГРОМАДЯН

ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК розпочав всеукраїнську мирну акцію зі збору підписів з вимогою до влади забезпечити виконання соціально- економічних і культурних прав та свобод громадян. Про це 21 квітня у Житомирі на V звітно-виборчій конференції регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» повідомив  народний депутат України, лідер ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрій Бойко.

За   словами Ю. Бойка, Житомирська область приєдналася до загальнонаціонального агітаційного проекту, в рамках якого проводиться збір підписів з кількома вимогами. Так,  у день проведення конференції  поряд з Житомирською обласної філармонією, де і проходив захід, була облаштована палатка. У ній  в рамках акції  ОПОЗИЦІЙНОГО  БЛОКУ житомиряни ставили свої  підписи під вимогами опозиції.

IMG_0556

– Наші вимоги – припинити війну та повернути мир в Україну, забезпечити право говорити і слухати рідною мовою, припинити фальсифікацію історії, забезпечити гідне життя і роботу, –  сказав Юрій  Бойко.

Він уточнив, що  в рамках цієї акції по всій країні планується зібрати близько мільйона підписів.

Перед обласною конференцією  Ю. Бойко провів зустріч з фермерами Житомирщини.  Йшлося про категоричну незгоду щодо відкриття ринку землі в Україні, про потребу справедливого кредитування українського фермерства, про недоцільність продажу земель з аукціону. Вислухавши фермерів, В. Бойко підкреслив, що його політична сила наполягатиме на продовженні мораторію на продаж землі, а також виступатиме і надалі проти запровадження ринку землі в Україні, яке відбувається під тиском Міжнародного валютного фонду.

IMG_0519

– Курс країни повинен бути спрямований на забезпечення благополуччя людей, а не на виконання вимог зовнішніх кредиторів, які сьогодні практично керують нашою країною, – наголосив Ю. Бойко.

Окремо Ю. Бойко розкритикував політику чинного уряду у сфері кредитування фермерських господарств. Якщо в Європі фермери отримують кредити під 2% річних, то у нас – під 20%. Зрозуміло, що за таких умов зараз аграріям надзвичайно важко працювати на землі. Тому вкрай важливо відновити спеціальний режим оподаткування фермерських господарств,  зазначив він.

Ю. Бойко повідомив, що його політична сила в українському парламенті наполягатиме на  підготовці окремого закону про фермерів. У ньому  мають бути захищені  права тих фермерів, які мають невеликі розміри земельних ділянок. За словами Ю. Бойка, наразі фермерство в Україні законодавчо не захищене, тому   щороку з мапи України зникає 20 сіл.

Поспілкувавшись з фермерами та представниками громадськості, Юрій Бойко  взяв участь у  V звітно-виборчій конференції  Житомирської регіональної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК», де виступив з промовою. Він схвально відгукнувся про діяльність житомирської регіональної організації та її керівника – голови  Житомирської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ Юрія Павленка.

IMG_0518

Ю. Павленко детально розповів про діяльність обласної  організації  та окремо зупинився на соціально-економічній та політичній ситуації в  Україні. За його словами, Україна щоразу б’є всі “рекорди” світових анти-рейтингів.

IMG_0514
– Сьогодні усі соціальні права громадян, що закріплені в Конституції, грубо нехтуються нинішньою владою. Більше 60% населення України опинилося за межею бідності. Люди не можуть заробити на те, щоб прогодувати себе і свою сім’ю, заплатити за своє житло і дати освіту своїм дітям. Національна економіка знаходиться в глибокій депресії. А загроза нової хвилі кризи через політику “блокад” і “санкцій” стає дедалі більшою,- зазначив Ю. Павленко.

Водночас він зауважив, що головне завдання щодо створення на Житомирщині чітко структурованої, дієвої мережі організацій ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ вдалося виконати. Нині у складі житомирської  регіональної партійної організації діє 30 територіальних партійних організацій. На Житомирщині відкрито та активно працюють шість громадських приймалень народного  депутата України Ю. Павленка, де також ведуть прийом депутати обласної, районних та міських рад. Оцінюючи роботу регіональної організації, Ю. Павленко сказав, що його однопартійцям діяти було непросто і вони іноді  змушені були переступити через проблеми, страхи, серйозний спротив, залякування, переслідування, які   продовжуються і на сьогодні.
Ю. Павленко повідомив, що обласна організація ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ взяла участь у виборах до об’єднаних територіальних громад, в результаті чого до рад  ОТГ обрано 57 депутатів,  що склало 11% від загальної кількості мандатів. На думку політика, цей показник дуже важливий, адже він продемонстрував, що довіра людей до партії «не впала», а навпаки – зростає і продовжує зростати.  Конференція одноголосно переобрала Юрія Павленка головою Житомирської регіональної організації «ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ».

 

Ірина КАРПЕНКО

 

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.