Сьогодні: 24 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

СТВОРЕНО АГРАРНО-ФЕРМЕРСЬКУ ГРОМАДСЬКУ ОРГАНІЗАЦІЮ «ЗА ДОБРОБУТ СЕЛЯН»

Відчуваючи гостру необхідність відстоювання прав громадян, забезпечення сприятливих умов по формуванню, розвитку і захисту вітчизняних сільськогосподарських виробників та забезпечення громадського контролю за діяльністю органів влади та  народних обранців, в березні 2017 року силами сільськогосподарських виробників усіх форм власності Житомирського району була створена громадська організація «За добробут селян».

На жаль, спостерігається тенденція неправомірних захоплень земель, утисків підприємців та постійний спад купівельної спроможності та рівня життя населення. Ми розуміємо, що постійне підвищення тарифів, наміри влади запровадити ринок земель сільськогосподарського призначення, підняття пенсійного віку поступово призведе до ще більшого зубожіння українського народу. Саме тому ми вирішили об’єднати зусилля і стати на захист прав і інтересів кожного громадянина.

Варто зазначити, що ключовою ідеєю організації є аполітичність. Ми не є прибічниками жодної політичної сили і заявляємо, що думка або висловлювання кожного окремого члена ГО «За добробут селян» є самостійною і не засвідчує позиції організації в цілому.

У першу чергу ми вимагаємо проведення референдуму з питання продажу сільськогосподарських земель, оскільки такі стратегічні рішення загальнодержавного значення мають бути прийняті безпосередньо виборцями. Вимагаємо прийняття на законодавчому рівні рішення про повернення прав розпорядження землями запасу і резерву органам місцевого самоврядування. Ми боремося за волю і підтримку існуючого державного устрою, демонополізацію основних засобів виробництва. Виступаємо за дотримання конституційних прав і свобод суб’єктів аграрної діяльності, їх юридично-правовий захист, прагнемо створення рівних умов для ведення аграрної діяльності. Спрямовуємо свою діяльність на соціальний захист селян і мешканців сільської місцевості, на досягнення високого рівня добробуту, культури, духовності та національної гідності, на відбудову і відродження сільських поселень. Захищаємо інтереси суб’єктів аграрної діяльності, які відіграють основну роль у становленні ринкової економіки, домагаємося розбудови невеликих підприємств харчової та переробної галузей промисловості. Відстоюємо громадські та соціально-економічні права та інтереси фермерів, орендарів землі, власників особистих селянських господарств, підприємців в сільському господарстві, виробників на землі, сімейних фермерських господарств.

Вимагаємо зустрічей з депутатами Верховної Ради та їх звітів перед виборцями для розуміння ситуації в країні, адже саме народні обранці всіх рівнів є делегатами від народу і в першу чергу мають відстоювати народну думку і народні інтереси, а не свої власні.

Ми запрошуємо до співпраці усіх небайдужих, хто вірить, що, об’єднавшись, ми зможемо бути почутими і станемо єдиною великою силою, яка доведе, що українці  – нація вільних, гідних і працьовитих людей.

Наші контакти: тел. 096-938-18-01,

електронна пошта: go_zds@ukr.net ,

 сторінка у facebook «За Добробут Селян».

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.