Сьогодні: 21 січня 2021 року - четвер

wordpress themes.

СПОРТСМЕНИ «КОЛОСУ» ВИБОРОЛИ ПУТІВКИ НА ЧЕМПІОНАТ ЄВРОПИ

З 3 по 9 квітня у м. Хмельницький в спортивному комплексі «Упіцентр» відбувся Чемпіонат України з гирьового спорту серед юніорів (до 22 років) та Кубок України серед дорослих.

До збірної команди Житомирської області увійшли 3 спортсмени Житомирської районної організації   ВФСТ «Колос» з гирьового спорту.

За результатами змагань спортсмени ЖРО ВФСТ «Колос» з гирьового спорту зайняли наступні місця: в категорії 78 кг – 1 місце серед юніорів та 4 місце серед дорослих зайняв Євген Колесник; в категорії 78 кг – 14 місце серед дорослих зайняв Віталій Леухін; в категорії 95 кг – 1 місце в естафеті серед дорослих зайняв Олексій Остапчук.

В командному заліку збірна команда Житомирської області посіла 1 місце серед юніорів та 3 місце серед дорослих.

Спортсмени ЖРО ВФСТ «Колос» з гирьового спорту Олексій Остапчук і Євген Колесник вибороли путівки на Чемпіонат Європи, який відбудеться у м. Даугавпілс (Латвія) 10-16 травня 2017 року.