Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

У ЖИТОМИРСЬКОМУ РАЙОНІ ПРОВЕДЕНО ВІЙСЬКОВО-ПОЛЬОВІ ЗБОРИ ДЛЯ УЧНІВ СТАРШИХ КЛАСІВ

На виконання Указу Президента України від 13.10.2015 року №580/2015 «Про Стратегію національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016-2020 роки», згідно з районним планом заходів з національно-патріотичного виховання молоді на 2017 рік, який затверджено розпорядженням голови райдержадміністрації від 27.02.2017 №120, у Житомирському районі проведено військово-польові збори для учнів старших класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Зокрема, 11 квітня 2017 року на базі 37 загальновійськового полігону Високомобільних Десантних Військ ЗСУ (с. Перлявка) було проведено заняття з тактичної, вогневої та медичної підготовки для учнів старших класів.

Захід відбувся за сприянням заступника командувача Високомобільних десантних військ Збройних Сил України по роботі з особовим складом, начальника відділу, полковника Станіслава Павлушенко, заступника командира військової частини А2900 по роботі з особовим складом, начальника відділення, підполковника Олександра Пухальського, заступника командира військової частини А2900 по тилу, підполковника Івана Матвієнка.

Полігон у супроводі вчителів відвідали більше 70 хлопців та дівчат випускних класів із Левкова, Сінгурів, Глибочиці, Високої Печі, Василівки, Луки, Пісок, Новогуйвинського та Озерного.

12

Перед заняттями учні пройшли інструктаж з техніки безпеки, ознайомились з правилами перебування на полігоні, правилами поводження зі зброєю та боєприпасами. Із школярами працювали досвідчені армійці, які боронили цілісність нашої країни, виконуючи свій військовий обов’язок у зоні АТО.

109

Хлопці та дівчата стріляли з автоматів під керівництвом досвідчених інструкторів з вогневої підготовки – старшого сержанта Сергія Саченка та прапорщика Олександра Єрмошка.

46

Також учні освоювали правила пересування у бойовому порядку та вчились реагувати на вогонь умовного противника у супроводі сержанта-інструктора третьої роти третього навчального батальйону, молодшого сержанта Владислава Глембоцького та сержанта-інструктора групи тактичної підготовки, прапорщика Євгенія Секретарьова.

Також учнів неабияк зацікавило практичне заняття з надання першої медичної допомоги, на якому санінструктор розповіла, як допомогти пораненому в умовах бойових дій, не піддаватись паніці та врятувати життя в польових умовах.

Після занять на полігоні учні відвідали військову частину десантників, де для них було організовано показ бойової техніки, перегляд документального фільму про бойову історію ВДВ Збройних Сил України.

8

Військові пригостили учнів смачним солдатським обідом.

У рамках військово-польових зборів для дівчат-старшокласниць на базі Центральної районної лікарні (с. Станишівка) організовані практичні заняття з надання першої медичної допомоги.

До організації та проведення даного заходу, крім військових, безпосередньо долучились відділ освіти райдержадміністрації, інспектор з мобілізаційної роботи загального відділу апарату райдержадміністрації Володимир Загоровський, завідувач сектору з питань сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації Ірина Лимар, директор дитячо-юнацького військово-патріотичного клубу «Сатурн» Ігор Єпіфанцев, директори та викладачі предмету «Захист вітчизни» шкіл району, лікарі Центральної районної лікарні.

Дякуємо усім, хто долучився до важливої справи виховання у підростаючого покоління любові до Батьківщини та поваги до тих, хто оберігає її мир та спокій.

 

Юрій ОГІРЧУК

.

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.