Сьогодні: 16 травня 2022 року - понеділок

wordpress themes.

ДЕПУТАТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ УХВАЛИЛИ РІШЕННЯ ПРО ЗАКРИТТЯ ШКОЛИ В КОРЧАКУ. ЛЮДИ ПЕРЕКРИЛИ АВТОТРАСУ ЖИТОМИР-ЧЕРНІВЦІ

12 квітня  сесія Тетерівської сільської ради об’єднаної територіальної громади   розпочалася  з вигуків «Ганьба!».  Так громадськість  Корчака, Катеринівки та Перлявки  протестувала проти  винесення рішення про  закриття Корчацької ЗОШ І-ІІ ступенів.

IMG_0456IMG_0441

Аргументи  чиновників сільської ради зводилися до того, чи варто утримувати заклад, у якому собівартість навчання однієї дитини  є надто високою  і становить понад 42 тисячі гривень на рік, тоді як в  Тетерівській ЗОШ I-IIІ ступенів – 17735 грн., в Денишівській ЗОШ І-ІІІ ступенів – 21438 грн.

Начальник  фінансового сектору  Тетерівської сільської  ради Віра Книш  повідомила, що провівши усі обрахунки зі збереженням існуючої  освітньої мережі, для фінансування галузі бракує  4,4 мільйона гривень,  закриття Корчацької ЗОШ І-ІІ ступенів дасть змогу заощадити близько 2 млн. грн.

Начальник відділу  освіти Віктор Весельський зазначив, що  в результаті закриття школи  дітям гарантується підвезення до найближчих шкіл, педагогічним працівникам непенсійного віку – працевлаштування в школах громади. Такий крок дасть можливість вирішити не тільки питання фінансового забезпечення, а й дати якісну освіту дітям в школах з більш потужною навчальною базою, що також дуже важливо.

Проти такої позиції виступили вчителі Корчацької школи та батьки, чиї діти там навчаються.

У залі Тетерівського будинку культури, де проходила сесія, між депутатами сільської ради та представниками громадськості виникали палкі суперечки. Неодноразово в ситуацію втручалася поліція, щоб розвести опонентів.

IMG_0436

Депутат Тетерівської сільської ради Микола Сидорук запропонув перенести розгляд цього питання.

У своїх виступах депутати Житомирської районної ради Василь Стах та Ярослав Рєбдєв  також порадили сільським депутатам утриматися від прийняття рішення і добре вивчити це питання.

Однак голова Тетерівської сільської ради Валентина Ільницька винесла питання щодо закриття Корчацької школи на голосування  і більшістю депутатів це рішення було ухвалене.

Після цього невдоволені люди у Тетерівці перекрили автотрасу Житомир-Чернівці.

IMG_0486

 

Олексій ПРОЦЕНКО

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.