Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

«ПАРТІЯ РАЗВАДОВСЬКОГО» АКТИВНО ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ПЕРЕСІЧНИХ ГРОМАДЯН

 7 квітня у Житомирі в приміщенні готелю “Україна” відбулася звітно-виборна конференція Житомирської обласної організації Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” (ВЧНП), більш відомої як “Партія Развадовського”. Їй передували аналогічні заходи у районах та містах Житомирщини.

У виступах делегати конференції Олександр Данилко, Віктор Джигірей, Василь Козел, Володимир Момот, Олексій Риндич, Андрій Розпутенко, Василь Стах та інші наголосили на тому, що їхні представники в органах місцевого самоврядування чи не єдині свою діяльність спрямовували не на вирішення особистих питань, а на подолання проблем виборців.

Так, найбільшою мірою саме завдяки депутатам-чорнобильцям, громадським активістам-ліквідаторам наслідків аварії на ЧАЕС вдалося не допустити безпідставного позбавлення статусу потерпілих від Чорнобильської катастрофи біля півтисячі населених пунктів Житомирщини та, відповідно, соціальних пільг їх мешканців у 2013 році; від закриття було врятовано Житомирський обласний педагогічний ліцей та Житомирське обласне стоматологічне медичне об’єднання; в обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського встановлено новий, сучасний, фінансово доступний для людей МРТ та відкрито терапевтичне відділення для потерпілих від аварії на ЧАЕС і захисників територіальної цілісності України в зоні АТО тощо.

Активно протидіяли депутати Всеукраїнської Чорнобильської Народної Партії “За добробут та соціальний захист народу” і “дерибану” земель та лісів, як засвідчив час, під розробку непрацюючих кар’єрів та нелегальних бурштинокопалень. Чим не може наразі похвалитися жодна інша політична сила, представлена у Житомирській обласній раді.

Підтримка на чергових місцевих виборах у 2015 році з прекрасним показником (понад 10%) команд ВЧНП до районних і міських рад – найкраще свідчення відповідальності та результативності депутатів-чорнобильців. До Чуднівської районної ради вони набрали понад 20%, лише двома відсотками поступившись переможцю – підтримуваній адмінресурсом пропрезидентській партії.

Більше того, керівник обласної організації чорнобильців Іван Розвадовський був переобраний на посаду Чуднівського міського голови 85,65% голосів виборців.

Зрозуміло, що такі результати були б неможливими, якби діяльність представників ВЧНП суперечила інтересам жителів Житомирщини.

4_Р3_Р

121_Р

 

Єдине, за чим шкодували делегати конференції, що вони  на попередніх виборах до місцевих рад не брали участі у виборах до обласної та далеко не в усі районні і міські ради. Головна причина  – банальний брак коштів. Саме цим бар’єром – грошовою заставою та дорожнечею інформаційних послуг ЗМІ – проросійські та прозахідні, але навряд чи проукраїнські, нувориші, сповідуючи принцип “поділяй та володарюй”, намагаються якнайдовше утриматися в чиновницьких кріслах.

Найпевніше, саме тому і за попереднього, і за нинішнього політичного режимів, шлях у виконавчі органи влади представникам ВЧНП на загальноукраїнському та місцевому рівнях закритий? Тоді, як “попередники” та їх “наступники” прекрасно там завжди вживаються.

Ушанувавши хвилиною мовчання загиблих і померлих від безжального смертоносного чорнобильського «мирного» атома, визнавши роботу ЖОО ВЧНП за звітний період задовільною, делегати конференції одноголосно знову довірили очолювати чорнобильців Житомирської області Івану Розводовському, затвердили запропонований ним план дій щодо подальшої розбудови партійних структур, активного відстоювання інтересів пересічних громадян, поліського краю та рідної України.

Олексій КОЛОС

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.