Сьогодні: 17 травня 2022 року - вівторок

wordpress themes.

Микола ТИМОШЕНКО: «НАВЧАТИСЯ В ЖИТОМИРСЬКОМУ АГРОТЕХНІЧНОМУ КОЛЕДЖІ ЦІКАВО І ПРЕСТИЖНО»

1 квітня у Житомирському агротехнічному коледжі відбувся День відкритих дверей. На зустріч прибуло 260 майбутніх абітурієнтів зі шкіл та училищ Житомира,  Житомирського району та області.

Директор коледжу М. М. Тимошенко презентував свій навчальний заклад, розповів про його успішність, конкурентне студентське середовище, навчальну базу, а також діючі та нові спеціальності, які готуються у стінах коледжу для народного господарства та затребувані на ринку праці. Для зручності було організовано два маршрути, де завідувачі відділень «на ходу» розповідали гостям про майбутні професії, а також показали навчально-виробничі майстерні, лабораторії, газовий полігон та електромонтажну майстерню. До речі, тут студенти коледжу продемонстрували справжній «майстер-клас» по ремонту газових та електричних мереж, а всі бажаючі могли не лише спостерігати, а й спробувати свої можливості, навіть забратися на електроопору.

А ось дівчата ще й залюбки опановували розпис писанок, а також завітали до фіто-будинку та теплиць, де вирощуються та вже повним ходом буяють усілякі салати, розсада ранніх овочів та зелень для столу.

Кращою візитівкою для коледжу є той факт, що тут навчаються цілі сімейні династії, які приводять сюди своїх дітей та навіть онуків. І ця особлива аура передається й іншим, заохочує та допомагає зробити свій вибір саме на користь цього навчального закладу.

Микола Тимошенко, 

директор Житомирського  агротехнічного  коледжу:

тимошекно

–  Ми пишаємося своїми випускниками, адже вони сьогодні працюють в усіх куточках України. У 2017 році педагогічний колектив та студентство коледжу отримали рішення ліцензійної комісії Міністерства й  науки України про видачу нам ліцензії на освітню діяльність у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні нових спеціальностей: «Агрономія», «Агроінженерія», «Електроенергетика», «Електротехніка та електромеханіка». Це дає змогу студентам коледжу отримати не лише рівень молодшого спеціаліста, а й повноцінну класичну вищу освіту  на рівні бакалавра. Ми піднялися на новий якісний щабель, успішно діємо та розвиваємося. Навчатися у нашому коледжі цікаво і  престижно.

В усі часи цей навчальний заклад, який у наступному році відзначатиме  90-ліття свого заснування, відзначався  якісною підготовкою фахівців для народного господарства. Це агрономи і фермери, енергетики та механіки, спеціалісти з будівництва та цивільної інженерії, бухгалтери, економісти, фінансисти, маркетологи. Ці професії сьогодні затребувані на ринку праці. Наші студенти мають можливість стажуватися на вітчизняних підприємствах, вони проходять практику також за кордоном.

P1180721

Отож,  ми радо запрошуємо випускників шкіл на базі 9-11 класів та випускників ПТУ, технікумів та коледжів на навчання до Житомирського агротехнічного коледжу. Ми забезпечимо вам належний рівень освіти, сучасні технології, престижність навчання.

Серед наших випускників різних років колишній Міністр АПК і депутат Верховної Ради України Олександр Барановський, на відділенні механізації навчався нинішній голова Житомирської державної обладміністрації Ігор Гундич та кавалер трьох орденів «За заслуги» Олександр Ющенко та багато інших.

Приходьте до нас і не зволікайте з вибором сучасної професії.

Адреса Житомирського агротехнічного коледжу:

м. Житомир, вул. Покровська, 96, тел. (412) 25-31-06.

 

Галина МАРКОВА,

Петро ТАРАСЮК

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.