Сьогодні: 20 травня 2022 року - п"ятниця

wordpress themes.

ЗА ЧИСТЕ СЕЛО

Розпочавсь весняний місячник наведення належного санітарного стану в с. Ліщин Станишівської обєднаної територіальної громади. У рамках місячника благоустрою протягом цього робочого тижня проводились роботи по прибиранню території села, зокрема  прибирання грунту під бордюрами по вул. Лесі Українки та вул. Рад, прибирання скверів та зупинок громадського транспорту.

Адже прийшли сонячні гарні дні, небо стало більш привітним, на  деревах  почали пробиватись  перші листочки. Але з цією красою і  зі сходженням снігу виявилися не тільки дороги у кепському стані, але й благоустрій території села.  Особливо обурює те, що жителі села  роблять  стихійні смітники, де кому хочеться. Лежать пакети зі сміттям в центрі села Ліщин і Тулин, валяються пляшки з-під пива та горілки, викидають сміття біля церкви с. Ліщин та в інших місцях.

У рамках місячника просимо жителів села взяти участь у прибиранні вулиць, парків, скверів, цвинтарів, братських могил.  Кожен із нас має змогу навести порядок там, де проживає. Тож напередодні Великодня  будемо не байдужими, зробимо наше село чистим, культурним та привабливим.  Це буде нашим вкладом в приведення нашого з вами села до належного стану. Звертаємось до керівників установ, приватних підприємсв, які розміщені на території села: прибирати не тільки під порогом, а  також на прилеглій території своєї установи. Адже  нам разом з вами жити у нашому селі.

DSCN0180

До керівників, приватних підприємців та мешканців, які нехтують цими питаннями, застосовуватимуться передбачені чинним законодавством України заходи адміністративного впливу. Інформуємо про адміністративну відповідальність, а саме: стаття 152 Кодексу про адміністративні правопорушення України.

Стаття 152. Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів

Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності – від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

P.S.  Громада с. Ліщин щиро дякує директору СТОВ «Ліщинське»  Мазуру Олегу Володимировичу за допомогу з транспортом для вивезення сміття та прибирання територій с. Ліщин.

С. Ю. ПАНЧЕНКО,

с. Ліщин

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.