Сьогодні: 18 травня 2022 року - середа

wordpress themes.

НА КОЛЕГІЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ПОГОДИЛИ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ В РАЙОНІ

Колегія райдержадміністрації, яку провів 31 березня голова районної державної адміністрації С. М. Микитюк, розглянула питання, що стосуються  ходу виконання районних програм, роботи окремих відділів та управлінь з виконання та розробки проектів районних програм.

Про хід виконання районної Програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2018 роки доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Л. І. Вакулюк. На обліку в управлінні перебувають 612 учасників АТО, яким встановлено статус учасника бойових дій. Із 220 демобілізованих військовослужбовців, які брали участь в АТО, 129 отримали земельні ділянки, ще 38 заяв знаходяться на розгляді. Минулого року 7 сімей загиблих учасників АТО отримали одноразову матеріальну допомогу  по 10 тисяч гривень. Здійснювалося забезпечення санаторно-курортним лікуванням та реабілітаційними заходами. 56 учасників АТО пройшли відповідне навчання та працевлаштовані, з початку цього року працевлаштовано 24 учасники АТО.

Колегія райдержадміністрації заслухала та обговорила інформацію начальника відділу у справах сім’ї, молоді та спорту І. К. Лимар про роботу відділу у 2016 році, яка здійснювалася за трьома основними напрямками: соціальний захист багатодітних сімей, оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій, розвиток фізичної культури та спорту. На сьогодні в районі проживає 651 багатодітна сім’я, де виховується 2278 дітей. Протягом року було задоволено 165 звернень про надання матеріальної допомоги, районний Територіальний центр надав гуманітарної допомоги багатодітним сім’ям на суму 120 тисяч гривень. Минулого року збільшилася кількість дітей, які були відправлені на оздоровлення та відпочинок за рахунок обласного, районного та сільських бюджетів. На 1 липня 2017 року кількість дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку, становить 577 чоловік. У 2016 році збільшились показники фінансування спортивно-масових заходів, які проходять на території району, та фінансування участі команд району в обласних заходах.

Про підготовку та проведення комплексу весняно-польових робіт у 2017 році розповів учасникам засідання колегії начальник управління АПР райдержадміністрації В. М. Оржехівський. Минулого року аграріями району було забезпечено отримання високих кількісних та якісних показників, підвищення їх як в рослинницькій, так і в  тваринницькій галузях. На сьогодні посів ярих культур здійснено на площі близько 700 гектарів. Гостро поки що стоїть питання незадіяних сільськогосподарських угідь. Вони становлять більш як 6,5 тисяч га. Це потенційні можливості, залучення таких земель  в обіг є  першочерговим завданням. Одним з рішень колегії з цього питання є забезпечити врегулювання цільового і за призначенням використання сільськогосподарських угідь на землях Високопічської, Заможненської, Василівської, Садківської та Іванівської  сільських рад.

Колегія заслухала пропозиції  районного управління агропромислового розвитку про Порядок надання з районного бюджету суб’єктам підприємницької діяльності агропромислового комплексу району фінансової підтримки за отримання ними не з їхньої вини збитків від дії непереборних природних сил та дії інфекційних захворювань в період 2017-2020 років. Члени колегії прийняли рішення внести на розгляд районної ради проект Порядку з пропозицією його фінансової підтримки в сумі 1,5 млн. гривень.

Відділ культури і туризму райдержадміністрації запропонував проект Програми розвитку туризму в Житомирському районі на 2017-2020 роки. Як наголосив спеціаліст з питань туризму відділу культури Олег Рогов, туризм як складова економічної сфери відіграє у світі все більшу роль. Метою розробки Програми є забезпечення умов для функціонування суб’єктів туристичної діяльності, залучення інвестицій. Перші кроки – це інвентаризація потенційних туристичних об’єктів, створення інформаційної бази, до чого можуть бути залучені діячі культури та громадські організації, зацікавлені представники бізнесу. Зокрема, за відсутності інтернет-сайту з популяризації місцевого туризму в області такі сайти мають деякі малі міста, за прикладом яких можна було б створити мережеву інформаційну базу про туристичні об’єкти Житомирського району. Тут є що показати, є на чому розвинути туристичну активність – район має природні та історичні «цікавинки», через які можуть пролягти туристичні маршрути України. На території району щорічно проходять всеукраїнські культурні, туристичні заходи.

P3313459

Колегія райдержадміністрації вирішила винести проект Програми на розгляд чергової сесії Житомирської районної ради.

На колегії заслухали інформацію начальника відділу ЖКГ та цивільного захисту населення райдержадміністрації Є. Є. Гуленко про необхідність розробки Тимчасового порядку видалення дерев кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Житомирського району, оскільки на сьогодні відсутня нормативно-правова база для здійснення цих робіт. Йдеться про врегулювання питання про надання дозволу на  видалення та використання аварійних дерев. Наявність багаточисленних звернень з сільських рад до райдержадміністрації з цього питання стала причиною розробки та прийняття нормативно-правового регуляторного акта. Колегія вирішила схвалити Тимчасовий порядок та внести на розгляд сесії районної ради.

«ПРИМІСЬКЕ ЖИТТЯ»

 

Будь ласка, поширюйте цей запис в соцмережах:
Коментування та розміщення посилань заборонено.

Комментарии закрыты.